Google Chrome’da bir sitenin sesini kapatıp açma
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Chrome’da bir sitenin sesini kapatıp açma

0
Google’ın tarayıcısında, bir web sitesinin sesini artık rahatsız edilmeden kolayca ve kalıcı bir şekilde kapatıp açabilirsiniz. Google’ın Windows ve macOS tarayıcıları çok yararlı olacak bir işleve sahiptir. Gerçekten de, bir web sitesinin sesini devre dışı bırakmak mümkündür ve bu seçenek siteye geri dönüp tarayıcınızı yeniden başlatsanız bile geçerli kalır. İşte nasıl devam edeceğiniz.
1.  Chrome’u açın ve tıklamak istediğiniz siteye gidin. Tarayıcı Sekmesine sağ tıklayın ve açılır listeden sitenin sesini kapa seçeneğini belirleyin.

2.  Sesi yeniden etkinleştirmek için siteye geri dönün ve tarayıcı sekmesine sağ tıklayın. Açılır listeden Site Sesini aç seçin.

3.  Chrome , ses kesilmiş bir sitede bulunduğunuzda adres çubuğunun sağındaki küçük bir simgeye tıklayarakta ses ayarlarına erişim sağlayabilirsiniz. Ayarlar , adres çubuğuna chrome: // settings / content / sound yazılarak da erişilebilinir.

Daha sonra, sesi kesilen sitelerin yanı sıra sesi olan sitelerin listesine de sahip olursunuz. Site adreslerini düzenleyebilir, silebilir, izin verebilir ve listelere yeni siteler ekleyebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir