Google Chrome’a Birbirinden Renkli 14 Tema Geldi

Son günlerde tarayıcısına getirdiği görsel güncellemelerle adından söz ettiren Google, şimdi de kendi eliyle 14 farklı tema hazırladı.

Son günlerde tarayıcısına getirdiği görsel güncellemelerle adından söz ettiren Google, şimdi de kendi eliyle 14 farklı tema hazırladı.

Tarayıcılar her yeni günde daha güvenli, daha işlevsel ve hızlı olsalar da görsellik olarak çok da yeni bir şey sunmuyorlar. Bu alanda Mozilla başarılı görselleştirme eklentilerini üreten firmaları satın almayı tercih ederken, Chrome cephesi hiç de etkin bir tablo çizmiyordu.

Ancak geçtiğimiz günlerde Windows 10‘a uyumlu karanlık ve aydınlık temalar getireceğini belirten Chrome cephesi, bugün de 14 farklı rengarenk temayı kullanıcılarının beğenisine sundu. Yukarıda da gördüğünüz üzere temalar her zevke ve beğeniye uygun tasarlanmış.

Temaları denemek isterseniz yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve Google’ın “Chrome ekibinden sevgilerle ♥” yayınladığı temalara göz atmak olacak.

Kaynak: https://mspoweruser.com/google-release-12-new-official-themes-for-the-chrome-browser/

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google Gmail Sağ Tıklama Menüsüne Yeni Özellikler Ekleniyor

Apex Legens’ta Kimsenin Görmediği Bir Canavar Keşfedildi