Google Chrome web mağazasından ücretsiz sınırsız VPN tarayıcı vekil uzantısı

Google Chrome web mağazasından oldukça hızlı ücretsiz sınırsız VPN Betternet Chrome uzantısını kullanarak ülke bazındaki sitelerin engelini kaldırabilirsiniz.

Google Chrome web mağazasından oldukça hızlı ücretsiz sınırsız VPN Betternet Chrome uzantısını kullanarak ülke bazındaki sitelerin engelini kaldırabilirsiniz.

Betternet VPN şöhreti hakkında iddia ediyor: Ülke bazında sitelerin engelini kaldırabilirsiniz, böylece Amerika Birleşik Devletleri’nde denizaşırı olduğu zaman bile sörf yapabilirsiniz yada tersi olabilir. Hepsinden iyisi, ücretsiz ve reklamsız olduğunu ve verilerinizi paylaşmayacağınızı vaat ediyor.

 Ancak! (Başka gizlilik gereksinimleriniz veya endişeleriniz varsa, ücretli bir VPN ile uğraşmak isteyebileceğinizi de vurguluyor.) karar sizin!

Betternet, Chrome için sınırsız ve ücretsiz VPN Proxy, tüm engellenen web sitelerine erişmenizi ve sizi güvende tutmanızı sağlar.
Chrome tarayıcınızda sınırsız Ücretsiz VPN’yi betternet ile tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz! Web’e sansür veya kısıtlama olmadan bağlanmak için en kolay yoldur. Reklam yok, kayıt yok, saçmalık yok; sadece gizliliğinizi ve kimliğinizi koruyoruz. Bu kadar!Betternet ayırt edici özellikleri: Sonsuza kadar ücretsiz VPN hizmeti Kredi kartı yok Kayıt Yok veya Giriş Yapmanız Gerekmez. Kullanıcıdan hiçbir kayıt kaydedilmez Uygulamada hiç reklam gösterilmiyor Sadece bağlantı kurmak için basit arayüz Tek dokunuşla VPN’e bağlanın. Daha ne olsun..


Google Chrome web mağazasından oldukça hızlı ücretsiz sınırsız VPN Betternet Chrome uzantısını buradan edinebilirsiniz.
 VPN Betternet  Android uygulama mı istiyorsunuz?

Betternet; android akıllı telefonlar ve tabletler için reklamsız ve kayıtsız bir VPN ’dir.

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google, çok can sıkan uygulamayı güncelliyor!

Adblock Plus Chrome Özelleştirilebilir ve güçlü reklam engelleme aracı