Google Chrome Tarayıcı 80: Yeni Sürüm Güncellemesi

Google, Chrome 80 tarayıcı güncellemesi ile, Tüm işlerinizi hızlıca tamamlayın. Chrome’un amacı da zaten işlerinizi hızlıca tamamlamanıza yardımcı olmak.

Google, Chrome 80 tarayıcı güncellemesi ile, Tüm işlerinizi hızlıca tamamlayın. Chrome'un amacı da zaten işlerinizi hızlıca tamamlamanıza yardımcı olmak.
Google, Chrome 80 tarayıcı güncellemesi ile, Tüm işlerinizi hızlıca tamamlayın. Chrome‘un amacı da zaten işlerinizi hızlıca tamamlamanıza yardımcı olmak.1. sekmeden 100. sekmeye kadar tüm sekmeler optimize edildi.

Siz de 100 tane sekmeyi açık tutmayı sevenlerden misiniz? Chrome, sürekli gelişerek bellek kullanımını ve yanıt verme oranını optimize ediyor, bu şekilde her sekmede daha az gecikme olmasını sağlıyor. Şık tasarımı ise düzeninizi korumanıza yardımcı oluyor.

Yeni Chrome’la daha fazlasını yapın

Artık her zamankinden daha basit, daha güvenli ve daha hızlı. Üzerinde Google’ın akıllı teknolojileri var.Chrome’u indirin

Hem rahat hem de güvende olun

Şifreleri akılda tutmak artık geçmişte kaldı. Chrome her site için benzersiz şifreler oluşturabilir ve bunları güvende tutar. Ayrıca adresinizi ve ödeme bilgilerinizi saklayabilir. Böylece tek tıkla formları doldurabilirsiniz.

Sevdiğiniz her şey için uzantı var

Makaleleri Google Keep‘e kaydetmek veya beğendiğiniz kıyafetleri daha ucuza almanın yolunu bulmak için uzantıları kullanın. 150.000‘den fazla Chrome uzantısıyla tarayıcınızı tamamen kendinize göre uyarlamak çok kolay.

Chrome güvenlik internetteki süper gücünüz

Web’de ne gibi sorunlar olabileceğini tam olarak bilmiyor musunuz? Bilmenize de gerek yok zaten. Chrome, kimlik avı ve zararlı siteler gibi güvenlik sorunlarından sizi otomatik olarak korur.

Google Chrome Tarayıcısını şimdi güncelleyin, yada İndirip sıfırdan kurun. 
Google Chrome Tarayıcısını şimdi güncelleyin, yada İndirip sıfırdan kurun.
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google, siteler arası izlemeyi engelleyebilecek Chrome güncellemesini kullanıma sunmaya başladı.

Google, Chrome 80, tarayıcı çerezleri için varsayılan ayarı değiştiriyor

Atomic Heart'ın Bilim Kurgunun Sınırlarını Zorlayan Yeni Fragmanı Yayınlandı

Mundfish, Atomic Heart’ın Yeni Fragmanını Yayınladı