1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Chrome Tarayıcı 40 (64-bit) Yeni Sürüm

Google Chrome Tarayıcı 40 (64-bit) Yeni Sürüm
+ - 0

Google Chrome tarayıcının 2015 senesi için beklenen 40.0.2214.91 m (64-bit) yeni sürümü, Windows 64 bit işletim sistemi kullanıcıları için nihayet güncellendi. Daha hızlı ve kararlı sürüm olan, Google Chrome tarayıcı güncellemesini kontrol ederek bilgisayarınızı güncelleyebilirsiniz. Google Chrome tarayıcı 40.0.2214.91 m (64-bit) yeni sürümün daha hızlı, kararlı ve güvenli olduğunu kurulumdan sonra hissedeceksiniz. Bilgisayarınız 64 bit işletim sistemini destekliyor ise Google Chrome tarayıcının yeni sürümünü hemen kurabilirsiniz.

Eski sürüm kullanıyorsanız temiz bir kurulum yapabilmek için tüm tarayıcıları kapatın. Gerekirse bilgisayarın görev yöneticisini başlatarak → İşlemler seçeneğine bakıp Chrome tarayıcının çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Arka planda  çalışmıyorsa eski sürümü kaldırıp yeni kurulum aşamalarına başlayın.

Google Chrome tarayıcı 64 bit sürümünü bulamazsanız aşağıdaki linkten başlangıç dosyası ile kurulum aşamalarına geçebilirsiniz. Kendi bilgisayarımda çalıştırdığım kurulum başlangıç dosyasını Google Drive yükleyip bağlantı linkini sizlere veriyorum.

Kurulum dosyasını açtığınızda üst kısımdan indir ismine tıklayarak masa üstüne indirin ve zipten çıkararak kuruluma başlatın. Kurulum direk, Google Chrome sunucularından yapılmaktadır.

Google Chrome 64-bit indirme linki : İNDİR

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap