Google Chrome Nasıl Güncellenir?
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Chrome Nasıl Güncellenir?

0
Google Chrome, düzenli olarak güncelleniyor ve giderek stabil bir hale geliyor. Peki Google Chrome Tarayıcıyı yayınlanan son resmi sürüme nasıl güncelleriz?

Sürekli kullandığımız yazılımların güncel olması en son özellikleri kullanabilmemize olanak tanırken aynı zamanda veri güvenliğimizin üst seviyede kalmasına da yardımcı oluyor.

Özellikle bizleri internete bağlayan internet tarayıcılarını en son sürümlerinde tutmamız, bilgisayarımıza yaşanabilecek saldırılara karşı bizleri koruyor. Onlarca internet tarayıcısı arasından en çok tercih edilen tarayıcı olan Google Chrome’u nasıl güncelleyeceğinizi bu yazımızda sizler için anlattık.

Not: Google Chrome düzenli olarak güncellemeleri kontrol eder ve kullanıcıya güncelleme olduğuna dair bildirim verir veya güncellemeyi arka planda kendisi gerçekleştirir. Google Chrome güncellemesi el ile de yapılabilir.

Google Chrome nasıl güncellenir?

Dünya üzerinde en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Google Chrome’u güncellemek için ilk adım olarak Google Chrome’u açın.

Ekranın sağ üst kısmında bulunan üç nokta simgesine tıklayın. Açılan pencerede ilk olarak Yardım’a ve sonrasında Google Chrome Hakkında’ya tıklayın.
Google Chrome Hakkında seçeneğine tıkladığınızda Chrome internet tarayıcınız otomatik olarak Google Chrome’un yeni sürümü olup olmadığını kontrol edecektir.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap