Google Chrome: Dünyanın en hızlı tarayıcı reklam uzantısı Adblock Fast,
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Chrome: Dünyanın en hızlı tarayıcı reklam uzantısı Adblock Fast,

0
Web sayfalarının reklamlarla şişirildiği gibi, reklam engelleyicileri de hızlarını azaltan ve bilgisayarınızın veya cihazınızın disk alanını, CPU çevrimlerini ve hafızasını sıkıştıran az kullanılan filtreleme kuralları ve özellikleriyle şişirilmiş. 
Adblock Fast, sayfaları 8 kat daha fazla hızlandırmak için yalnızca 7 optimize edilmiş filtreleme kuralları uygular, ancak diğer reklam engelleyicilere göre 6 kat daha az sistem kaynağı kullanır.

Adblock Fastdaha dazla bilgi :Buradan Adblock Fast Chrome Uzantısını Yükleyebilirsiniz.Sonuç: Bilgisayarımda birkaç filim açtım ve Youtube ilerleme butonuna baktım. Sarı renkli reklam noktacıklarını göremedim. İşte Youtube de Kan savaşcıları filminden bir sahne.

Özel not. Halen filim izlerken reklam görüyorsanız. Cebinize veya bilgisayarınıza Opera tarayıcı kurup, filimleri reklamsız izleyebilirsiniz.

Bilim Kurgu+Aksiyon filimleri 2016 Tek Parça izle (Kan Savaşcıları) Türkçe Dublaj 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap