Google Bağlantı Olmadığı Zamanlar İçin Gizli Bir Oyun Kullanıma Sundu
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Bağlantı Olmadığı Zamanlar İçin Gizli Bir Oyun Kullanıma Sundu

0

Google uygulamasının son sürümünde internet bağlantınız yokken bir arama yaptığınızda eğlenceli bir oyun ekranınızda beliriyor.
Wi-Fi hizmetlerinin yaygınlaşması ve mobil internet ağının genişlemesiyle birlikte neredeyse her an internet bağlantımız olduğu için çevrimdışı kalmıyoruz fakat bazı bölgeler için durum böyle değil.
Neyse ki Google bu tarz durumları düşünmüş ve bağlantı olmadığı durumlarda kullanılmak üzere Google uygulamasına gizli bir oyun eklemiş. 

İnternet bağlantısı yokken bu uygulamada ya da uygulamaya bağlı bir widget‘ta bir arama yaptığınız zaman oyundan bir bulut karakteri internet bağlantınızın olmadığını gösteriyor. Buluta dokunduğunuzda ise ‘rahmetli’ Flappy Bird benzeri bir oyun karşınıza çıkıyor.

Flappy Bird

Oyunda bir bulut ile gökyüzünde karanlık bulutlar ve kuşlar gibi farklı nesnelerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Gayet basit ve zaman geçirmek için eğlenceli bir oyun. Oyunu oynayabilmek için Google uygulamasının son versiyonuna (v9.46.6.21güncellemek gerekiyor. 

Kaynak:  https://www.androidauthority.com/google-app-hidden-game-971151/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap