1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Badge Rozetini Google Sites sitesine Ekle

Google Badge Rozetini Google Sites sitesine Ekle
0

Google+ Badge Rozetini Google Sites sitelerinde kurmanız mümkün değildir. Google sites sitelerinde Badge Rozetini kurabilmek için yapılması gerekenleri aşağıda inceleyelim. Blogger bloglarımızda bu eklentiyi kurabiliyoruz. Google + Platformuna giriş yapıyoruz. Google sayfa İD numaramızı boş kutuya yapıştırıyoruz. Alt kısımda icon ve large seçeneklerini seçiyoruz. Açılır kutudan dil ayarları seçerek kendi ülke dilimizi seçiyoruz. Birazda kurnazlık yaparak Standard badge yazan yere tıklayarak “Şuradayız” kopyalıyoruz ve tekrar icon tıkladığımızda şağıda açılan kutuya kopyaladığımız yazıyı yapıştırıyoruz. Ve sonuç aşağıdaki gibi bir görüntü haline geliyor. Resmi inceleyiniz. Google+ Badge Rozeti

Google Sites sitemize geçiyoruz ve Ana Sayfada beğendiğimiz bir alanda ;

Sayfayı Düzenle → Uygulama yerini seç → Ekle → HTML kutusu seçtikten sonra bir önceki Google + Platformuna dönerek alt kısımda bize verdiği kodu alarak HTM kutusuna yapıştırıyoruz. Sayfamızı kaydediyoruz.

badge-kodumuz

Google sites sitemizde Badge Rozetimizin son şekli yukarıdaki ilk resimde görülmektedir.
Blogger bloglarımızda kullanılan Google+ Badge Rozetimizin Google sitesine uygulama şeklimiz böyle arkadaşlar. Konu hakkında farklı bilgileriniz varsa lütfen belirtin. İlgili uygulamayı diğer sitemden inceleyebilirsiniz. AdnanGuney59 (Google Sites)

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap