Google, Arama zamanlayıcısı özelliğinde saati yeniden başlatır
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google, Arama zamanlayıcısı özelliğinde saati yeniden başlatır

0

Bu tik-tik-tik sesini bir kez daha duymak güzel.


Göründüğü kadar sessiz bir şekilde, Google Arama zamanlayıcısı çok fazla fısıltı olmadan geri gelmiş gibi görünüyor. Tamam, birisi bu hafta bununla ilgili bir şey söyledi.

Geçen ayın sonundan itibaren, Google Search’ün masaüstü veya mobil web sürümlerine “zamanlayıcıyı X dakika olarak ayarla”, “kronometreyi başlat” komutlarının ve diğerlerinin aniden çalışmayı durdurduğunu hatırlayabilirsiniz-normalde söz konusu zamanlayıcıya sahip bir widget’ı gören kullanıcılar (otomatik olarak başladı) veya kronometre yalnızca alakasız arama sonuçları gördü(en azından Google Arama’dan gerçekten istedikleriyle alakasız).

Google Arama bağlantısı Danny Sullivan sorunun çok iyi farkındaydı, ancak özelliğin ne zaman ve ne zaman geri getirileceğine dair tatmin edici bir cevap veremedi. Sullivan, 1 Ağustos’ta özelliğin sonunda geri döneceğini doğruladı, ancak bir zaman çizelgesi yoktu.

Çarşamba günü, Sullivan (The Verge aracılığıyla) bazı hoş geldiniz haberlerini tweetledi:
 
 

Kaynak:https://www.androidpolice.com/google-search-timer-rises-from-the-dead/ 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap