Google, Adsense’den Sabit reklamları geniş ekranlarda gösterme Duyurusu;

Adsense, bugün "Sabit reklamları geniş ekranlarda gösterme" duyurusunda bulundu. Sabit reklamlar artık daha fazla ekran boyutunu desteklemektedir. Sabit reklamlar, etkinleştirildiği sitelerde masaüstü bilgisayar monitörleri gibi geniş ekranlarda da gösterilmeye başlayacak.

Adsense, bugün “Sabit reklamları geniş ekranlarda gösterme” duyurusunda bulundu. Sabit reklamlar artık daha fazla ekran boyutunu desteklemektedir.

Sabit reklamlar, etkinleştirildiği sitelerde masaüstü bilgisayar monitörleri gibi geniş ekranlarda da gösterilmeye başlayacak. 
 
Adsense, yaptığımız denemelerde, sabit reklamların geniş ekranlarda iyi performans gösterdiğini gördük.

Geniş ekranlarda sabit reklamların gösterilmesini istemezseniz Otomatik reklam ayarlarınızdan yeni “Geniş ekran” denetimini kullanarak bu seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz. dedi. Geniş ekranlarda gösterilecek sabit reklamların, 19 Temmuz 2021 tarihinden önce yayınlanmaya başlamayacağını unutmayın.

Sabit reklamların sitelerinizde nasıl bir performans sergilediğini görmek için Otomatik reklamlar oluşturun ve sabit reklamları etkinleştirin.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Birçok platformda izleyebildiğiniz ücretli SinemaTV, Sony ile anlaşma imzaladı. Bu anlaşma doğrultusunda Sony filmlerin TV'de ilk kez SinemaTV'de gösterilecek.

Sony ve SinemaTV anlaştı! Spider-Man, Venom 2 ve daha fazlası TV’de ilk kez SinemaTV’de yayınlanacak

Amazon Prime Video abonelerinin temmuz ayında ulaşabilecekleri yeni yapımlar açıklandı. Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar bu ay, 2'si film 3 yeni içerikle tanışma imkanı yakalayacaklar.

Amazon Prime Video, Türkiye’de Temmuz Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı