1. Ana Sayfa
 2. Adsense

Google AdSense Şartlar ve Koşullar Değişimi

Google AdSense Şartlar ve Koşullar Değişimi
+ - 2

AdSense, Google ürün politikalarıyla tutarlılığını sağlamak amacıyla, Şartlar ve Koşulları’nı değiştiriyor. Bu tarihten sonra hesabınıza giriş yaparken, güncellenmiş Şartlar’ı görüntüleyen ve bunları kabul edip etmediğinizi belirtebileceğiniz bir bildirim göreceksiniz.

Bu dönemden sonra, hesabınıza erişebilmeniz ve AdSense ürününüzü kullanabilmeniz için hesap yöneticilerinizden birinin güncellenmiş Şartlar’ı kabul etmesi gerekir.
Aşağıda, yapılacak değişikliklere ilişkin kısa bir genel bakış verilmiştir:
 • Şartlar ve Koşullar’ın bu yeni sürümünde, içeriği mümkün olduğu kadar anlaşılır ve şeffaf hale getirilmesi. Bunun sonucunda, gezinmenin ve aradığınızı bulmanın daha da kolaylaştırılması.
 • 2013 ve sonrasındaki büyük trendlerden biri mobil cihazlar olacağı için Şartlar, mobil web mülklerini daha spesifik olarak kapsayacak şekilde genişletilmesi. Ayrıca, AdMob SDK gibi diğer yayıncı ürünlerinin kullanımına ilişkin yönergeler de ekleyeceği ifade edilmekte
 Yukarıda özetlenen güncellemeler, temel noktalarda yapılan değişikliklerdir. İçeriğin genelinde başka değişiklikler de söz konusu olduğu için, kabul etmeden önce lütfen Şartlar’ın tamamını inceleyin. Evet arkadaşlar yukarıda anlatılanlarla size kısa özet geçmeye çalıştım. Google Adsense sitesinin resmi bir açıklamasıdır. Yazıyı dikkate almanız, blog çalışmalarınızda önünüze çıkacak birçok engeli ortadan kaldıracaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Verdiğiniz bilgiler ve Adsense sıralaması iyi olmuş Adnan bey, sadece bu sözleşmelerde banka sözleşmeleri gibi oldukça uzun.
  Sanırım bu bölümü geçtikten sonra siteye ekleme işini halledeceğiz değil mi?

  • Merhaba Sevda hanım;
   Banka sözleşmeleri ile ilgili detaylar bilgi edinme amacını taşımakta. Ödeme bilgilerini ilerleyen onay aşamasından sonra Adsense kumanda panelinde kullanmaya başlayabileceksiniz. Yani banka ismi, ödeme seçenekleri (EFT) gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.