Google Adsense Optimizasyonu Nedir
  1. Ana Sayfa
  2. Adsense

Google Adsense Optimizasyonu Nedir

+ - 0

Google Adsense, Blogger/ Web Site kullanıcıları olan bizlerin içeriklerimiz de gösterilen reklamlarda kalitenin en üst seviyede olabilmesi için bizlere sunduğu bir dizi hizmet ve yeniliklerden oluşan Optimize çalışmalarından oluşmaktadır. 10. yılını kutlayan Google Adsense sitesin de birçok yenilikler yapmıştır. Bu yeniliklerin temelini de optimizasyonlar oluşturmaktadır.

Bir sonraki yazımızda yenilikler hakkında açıklamalarımız olacaktır. Öncelikle bilmemiz gereken konulardan başlayarak diğer konulara kucak açalım.
adsense

Optimizasyon nedir?

1. Web Sitenizin kalitesi

2. Web Sitenize gelen okuyucu trafiği

3. AdSense reklam performansını iyileştirmek için, Blog/ web sitenizdeki reklamları değiştirme işlemidir.

4. Blog/web sitenizdeki reklamları hedeflerinize bağlı olarak, yapacağınız iyileştirme değişimi ile optimize etmenizi kapsamaktadır.

Neden optimizasyon yapmalısınız?

Hedeflerinizin başarılı olması için , Google AdSense reklam uygulamalarını ve blog/web sitenizi optimize etmeniz başarılı olabilmeniz için çok önemlidir.

AdSense gelirinizin artması blog/web sitenizin Optimizasyonu sayesinde başarıya ulaşır. AdSense reklam performansınızı geliştirerek daha fazla trafik elde edebilir, diğer hedeflerinize çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap