1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Ads sonuçlarınızı iyileştirin

Google Ads sonuçlarınızı iyileştirin
0
 Bu yeni rehberde, pazarlamacılar Google Analytics ve Google Ads‘den en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak kolay anlaşılır, adım adım açıklamalar sunan stratejiler bulacaksınız.

Mobil cihaz kullanımının ve yeni dijital teknolojilerin artmasıyla birlikte, müşteri yolculukları da her zamankinden daha fazla çeşitlilik kazandı.

 
Büyüyen markalar, günümüzün doğrusal olarak ilerlemeyen, yüksek tempolu müşteri yolculuğunu daha iyi anlamaya başladı. Bu markalar, ellerindeki bilgileri daha alakalı ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için kullanıyor.

Analytics ile Ads'i bağlama: Günümüzde karşılaşılan pazarlama zorluklarının çözümü
Google Analytics ile Google Ads‘i bağlamanın daha ayrıntılı analizlerin kilidini nasıl açabileceğini ve ekiplerin daha akıllı kampanyalar oluşturmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Ardından Analytics’teki gelişmiş ölçüm özelliklerinin kampanya performansı hakkında net ve belirli bilgiler edinmenizi nasıl sağlayabileceğini keşfedin.

Analytics ile Ads’i birlikte kullanmanın avantajlarını ve işletme sonuçlarını iyileştirmek için doğrudan atabileceğiniz, eyleme geçirilebilir adımları keşfetmek için bu rehberi okuyun.

Analytics ile Ads’i bağlama: Günümüzde karşılaşılan pazarlama zorluklarının çözümü


Analytics
ile Google Ads‘i birlikte nasıl kullanacağınızı konu alan bir adım adım açıklamalı kılavuz yayınlandı. KILAVUZU EDİNİN
Aşağıdaki avantajlardan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için kılavuza göz atın:
• Reklamlarınız için otomatik makine öğrenimi özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
• Reklamlarınızın sağladığı ziyaretçilerin web sitenizle nasıl etkileşim kurduğunu görebilirsiniz.
• Müşteri analizlerini kullanarak daha alakalı ve etkili reklamlar gösterebilirsiniz.
Google Analytics Ekibi

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap