Godzilla: King of the Monsters’dan Son Fragman Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Godzilla: King of the Monsters’dan Son Fragman Geldi

0
Warner Bros’un yeni Godzilla filmi Godzilla: King of the Monsters’ın final fragmanı yayınlandı.
Godzilla, denizlerden çıkıp gelen ve oldukça yıkıcı devasa bir canavar olarak biliniyor. Bir de Japonya’da kendisi büyük saygı görür ve Gojira olarak adlandırılır.


Warner Bros, Godzilla serisinin son filmi olan Godzilla: King of the Monsters (Godzilla: Canavarların Kralı) için final fragmanı yayımladı. Fragmanda Godzilla’yı çeşitli yaratıklarla dövüşürken görüyoruz.

Filmin konusu da zaten temel olarak bu. Dünyanın çeşitli yerlerinde 17 devasa canavar ortaya çıkıyor ve insanlığı korumak, ağzından lazer atan dev kertenkelemize kalıyor.

Uyanan titanlar temel olarak Ghidorah’ın sürüsü olarak hareket ediyor. Bu nedenle de Godzilla’nın esas rakibi olarak Ghodirah’ı göreceğimizi anlıyoruz.

Fragman görsel anlamda da oldukça eğlenceli ve insanlara bekledikleri büyük savaşı vereceğini gösteriyor. Bir Godzilla filminden beklenen bütün aksiyonu, dövüşü ve lazer patlamalarını filmde göreceğiz gibi duruyor.

Godzilla: King of the Monsters filmi 31 Mayıs’ta gösterime girecek.

Kaynak: https://io9.gizmodo.com/the-final-godzilla-king-of-the-monsters-trailer-wants-1834238063


Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap