1. Ana Sayfa
  2. Genel

Gmail’de birden çok imza oluşturma ve kullanma

Gmail’de birden çok imza oluşturma ve kullanma
+ - 0

Artık Gmail’de birden çok imza kullanmak mümkün. 

Çoklu imzalar, aşağıdakiler gibi farklı durumlar için farklı imzalar kullanma esnekliği sağlar:Ekipler, kuruluşlar veya ürünler arasında iletişim kurma
Diller arasında iletişim
Yeni e-postalar ve yanıtlar ve daha fazlası için farklı varsayılan imzalar kullanma.

Bu özellik varsayılan olarak kullanılabilir olacaktır. Birden fazla imza oluşturmak için Gmail‘de Ayarlar (dişli çark simgesi)> Ayarlar> Genel‘e gidin. Ardından, “İmza” seçeneğine gidin ve çoklu imza girmek için “Yeni Oluştur” u seçin. Ek imzaları kullanmak için, imzalar arasında geçiş yapmak üzere oluşturma eylemi araç çubuğundaki imza menüsünü açın. Gmail’deki birden çok imza hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi‘ni ziyaret edin.

 
10 Mart 2020’den itibaren aşamalı sunulacaktır. Tam görünüm süresi 15 günü bulabilir. Kişisel Google Hesapları olan tüm G Suite müşterileri ve kullanıcıları tarafından kullanılabilir.
 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap