Gmail ve Inbox Chrome Sesli Denetim Bildirim Uzantısı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Gmail ve Inbox Chrome Sesli Denetim Bildirim Uzantısı

0

Google Gmail ve Inbox E-posta mail işlemci kullanıcıları için, “Checker Plus for Gmail” Gmail için artı denetleyici Chrome tarayıcı uzantısı. Google, Gmail ve Inbox mail e-posta servis hizmeti kullanıcıları için özellikli tavsiye edebileceğim şu anda 1.050.040 kullanıcıya sahip şahsımın da kullandığı ses bildirimli tarayıcı eklentisi.

“Checker Plus for Gmail” tarayıcı uzantı ayarlarını istediğiniz bir ayar düzeyi ile değiştirebilme şansına sahipsiniz. Tarayıcı üzerinde görülen kırmızı simge üzerinde iken, fare sağ tıklama ve Seçenekler’i seçip genel ayarlar penceresine ulaşıp istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

 checker-plus-for-gmail

“Checker Plus for Gmail” Gmail için artı denetleyici Chrome tarayıcı uzantısını tasarlayan geliştirici “developers” arkadaşımızın kendisinin düzenlediği uzantı hakkındaki geniş bilgileri web sitesinden inceleyerek geniş bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca merak edenler için, Checker Plus for Gmail ayarlar penceresini aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Checker Plus for Gmail ayarlar penceresiResmi büyük İzle
 checker-plus-for-gmail-tarayici-ayarlar-penceresi

Google Gmail ve Inbox kullanıyor gelen E-postalar için sesli uyarı ve sayaç bilgisini görmek isteyen okuyucularım için hazırladığım bu makaleyi umarım beğenirsiniz. İlgilenen okuyucular “Checker Plus for Gmail” Chrome tarayıcı uzantısını aşağıda verilen bağlantı link’ini inceleyip bilgisayarına yükleyebilir. Bağlantı linkine tıkladığınızda karşılaşacağınız pencereyi aşağıda görebilirsiniz.

Checker Plus for Gmail Yükle “Resmi büyük İzle

checker-plus-for-gmail-chrome-uzanti-gorseli

Oldukça kullanışlı Yeni Gmail Inbox kullanın kesin beğeneceksiniz. Inbox hakkında yazılan tüm yazıları Gmail Inbox kategorisinden takip edebilirsiniz. Takipte kalın hayatınız renklensin.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap