Gmail, çok yakında herkes için değişiyor; geri dönmenin yolunu kapatıyor
 1. Anasayfa
 2. Google Gmail ve Inbox

Gmail, çok yakında herkes için değişiyor; geri dönmenin yolunu kapatıyor

0

Gmail herkes için baştan aşağı değişiyor; geri dönüşün yolunu ise tamamen kapatıyor.

Google, uzun zamandır beklenen Gmail yenilemesini çok yakında herkese sunacak gibi görünüyor. Bu değişimle birlikte, Gmail hesabınız da yakında biraz farklı görünebilir.

Kullanıcılara daha eksiksiz bir Google Workspace deneyimi sunmak amacıyla güncellenecek olan Gmail, artık yalnızca e-posta hizmetlerini değil, görüntülü konferans ve sohbet seçeneklerini de tek bir çatı altında bir araya getiriyor.

Kullanıcıların, yenilenmiş Gmail‘i etkinleştirmek için herhangi bir şey yapması gerekmeyecek; Google kademeli olarak tüm kullanıcıları bu yeni tasarıma geçirecek.

Şirket, Google Workspace güncellemesi paylaşımında, yeni görünümün “orijinal kullanıcı arayüzüne geri dönme seçeneği olmaksızın Gmail için standart deneyim haline geleceğini” söylüyor. Yani beğenmeseniz bile, yeni görünümden geriye dönme şansınız olmayacak.👀

Aslında çoğu Gmail kullanıcısı, Kasım 2022’de yeni görünümü denemeye başlamıştı. Ancak istedikleri zaman “orijinal görünüme” geri dönme seçeneğine sahiplerdi.

Kullanıcıların yeni tasarıma geçmesi ile beraber geri dönüş mümkün olmayacak. Ancak Google, kullanıcıların Gmail temasını, gelen kutusu türünü ve daha fazlasını hızlı ayarlar menüsünden değiştirebileceğini belirtiyor.👀

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir