Gmail, Bir e-Postanın İçine Farklı e-Postaların Eklenebildiği Bir Özellik Yayınladı

Google, Gmail hizmetine yeni bir özellik ekledi. Kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştıracak olan yeni özellik, bir e-postanın içerisine ek olarak diğer e-postaların eklenmesini sağlıyor.

Google, Gmail hizmetine yeni bir özellik ekledi. Kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştıracak.
Yeni özellik, bir e-postanın içerisine ek olarak diğer e-postaların eklenmesini sağlıyor. 
Şirket, hem tüketicilere hem de kurumsal müşterilerine sunduğu hizmetlerle çok geniş bir kitleye hitap ediyor ve milyonlarca kişi, Google‘ın hizmetlerinden faydalanıyor.
Google’ın en popüler hizmetlerinden bir tanesi de “Gmail”. Google’ın e-posta servisi olan Gmail, şimdi çok önemli bir özellik kazandı.

Gmail‘in yeni özelliği, tüketicilerin işlerini bir hayli kolaylaştıracak gibi görünüyor. Çünkü özellikle bir konu üzerinde birden çok e-posta almış veya göndermiş olan kullanıcılar, yeni özellik sayesinde e-postalarına ek olarak başka e-postalar da ekleyebilecekler. Gmail servisindeki bu yeni özellik, “e-posta eki olarak ilet” şeklinde isimlendiriliyor.

E-postaları yeni bir dizine eklemek için, onları taslak penceresine sürükleyip bırakın.

Gmail‘e eklenen yeni özelliğin belki de en dikkat çeken yanı, herhangi bir sınırlamanın olmayışı. Böylelikle kullanıcılar, bir e-posta serisini başka bir kullanıcıya göndermek istiyor ya da derlemek istiyorlarsa, bu işlemi tek seferde yapabiliyorlar. Üstelik bu özellik, “sürükle ve bırak” desteğine de sahip. Yani özelliğin kullanılışı da bir hayli kolay.

E-posta eki olarak ilet özelliği, bugün itibarıyla Gmail kullanıcılarına sunulmaya başladı.

 
Ancak tüm kullanıcıların bu özelliğe sahip olmaları biraz daha zaman alacak. Takvimler 6 Ocak 2020 tarihini gösterdiğinde ise tüm Gmail kullanıcıları, bu işlevsel özelliğe sahip olmuş olacaklar.
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google Glass sinemada yasaklandı

La Casa de Papel geliyor