Glass Onion: A Knives Out Mystery’den İlk Fragman [Video]
  1. Ana Sayfa

Glass Onion: A Knives Out Mystery’den İlk Fragman [Video]

0

  

 

Knives Out Devam Filminden İlk Fragman Geldi: Kadroya Bomba İsimler Eklendi… [Video]

2019’da yayımlanan ve fazlasıyla beğenilen Knives Out’un devam filminden ilk fragman geldi. Fragmanla birlikte filmin taşıyacağı isim de açıklandı.

Oyuncu kadrosunda Chris Evans, Daniel Craig ve Ana de Armas gibi isimlere yer veren Knives Out (Bıçaklar Çekildi), devam filmiyle geri dönüyor. Netflix’in başlattığı yeni serinin ikinci filmi olacak Glass Onion: A Knives Out Mystery’den (Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven) ilk fragman bugün geldi.

Bugüne kadar adı gizli tutulan ikinci film, fragmanıyla ilk filmi sevenleri şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Fakat film, ilk fragmanıyla birlikte vizyon tarihine ne yazık ki kavuşamadı. Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven’in ilk fragmanı şu şekildeydi:

Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven fragmanı:

Rian Johnson tarafından yazılan, yönetilen ve kendisinin yapımcılığını üstlendiği film, oyuncu kadrosunda Dave Bautista, Edward Norton, Ethan Hawke, Janelle Monae, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick gibi isimlere yer verecek. Netflix, kesin bir yayın tarihi paylaşmasa da fragmanda ‘Bu Aralık’ta’ ifadelerine yer verdi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap