Gizlilik

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Adnan Güney (“www.adnanguney.com”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz! Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.adnanguney.com ( com, net,) web sitelerinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Adnan Güney Yönetiminin yazılı iznine tabidir. Adnan Güney web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Adnan Güney ’inn bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır.

Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, Adnan Güney tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Adnan Güney’ın hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızınAdnan Güney tarafından değiştirilebilir. Web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır.  Adnan Güney sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Bu site Adnan Güney’e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Adnan Güney tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Adnan Güney’e bağlamamaktadır.

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:

Adnan Güney ’in internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak için ve sonra da spor kulübü olarak size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır. Adnan Güney hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen makul bir şekilde yapılacaktır. Ancak, güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilir.

Sitemizde bulunan ödeme sistemleri Alt yapı çalışmalarımızı desteklemek amacı ile sponsor olarak kabul edilen bağışlardan ibarettir. Ödenen bağışlar sistem üzerindeki herhangi bir üye/editör/yazılımcı/yazar gibi faaliyet gösteren sistem kullanıcısı tarafından alınıyor olabilir. Bu bağışlar ödeyen kişi kurum tarafından bağış mahiyeti olarak hibe edilmiş sayılır. Sistem üzerindeki yazılımcı üyelerin çalışma alanlarına göre teklifler sunabilir isteklerinizi ücretsiz yada bağış karşılığında yaptırabilirsiniz. Adnan Güney’i bu faaliyetleri takip etme sorumluluğu yoktur. Sitemiz tüm web tasarımcılara açık bilgi platformudur. Herkes üye olabilir ve web tasarım hakkında paylaşım yapabilir.  Yapılan işler ve bağışlarınızdan doğan sorun ve zararlardan Adnan Güney Sorumlu değildir. Bireysel şekilde yaptırdığınız yazılım veya web tasarım işlerinde sorumluluk tamamen kişilere aittir. Adnan Güney’ın bu faaliyetleri takip etme yükümlülüğü yoktur. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu web sitede bulunan bilgileri kullananlar Adnan Güney hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; info(at)adnanguney.com  e-posta adresinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirler. ihlal olduğu düşünülen içerikler veya kullanıcıların paylaşımları denetlenip sitemizden kaldırılacaktır.

Adnan Güney sayfalarından birinde veya daha fazlasında,( http://www.adnanguney.com , ) harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Adnan Güney kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi belirtiğimiz sitelerimiz ile ilişkisi olmayan sitelerdir ve bizim Kurumlarımıza ait değillerdir.

Bu siteyi kullanarak Adnan Güney’in Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Saygılarımla…

Adnan Güney

Yorum Yap