Gerçek örümceklerle çekilen korku filmi geliyor: Vermin
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Gerçek örümceklerle çekilen korku filmi geliyor: Vermin

0

Charades ve WTFilms, Fransız korku filmi Vermin için iş birliği yaptı. Tanınan oyuncular yerine gelecek vadeden Fransız oyuncuların yer aldığı filmde gerçek örümceklerin yer aldığı söyleniyor.


Fransız korku filmi Vermin, Mayday gibi eleştirmenlerce beğenilen kısa filmleri yöneten Sébastien Vaniček’in ilk uzun metrajlı filmi olacak. My Box Films/Productions’dan Harry Tordjman, filmin yapımcılığını üstlenen isim. Vermin’in ortak yazarlığını, özellikle “La Flamme”, “Le Flambeau” ve “Bloqués” gibi genç izleyicilere hitap eden projelere imza atan Florent Bernard üstleniyor.
Fransız oyuncular oynuyor

Filmin oyuncu kadrosu, muhtemelen daha önce ismini duymadığınız isimlerden oluşuyor; Théo Christine (“Suprêmes”), Finnegan Oldfield (“Final Cut”), Jérôme Niel (“Smoking Causes Coughing”), Sofia Lesaffre (“Les Misérables”) and Lisa Nyarko.

Gerçek örümcekler


Vermin, zehirli örümceklerin istilasının ardından kaosa sürüklenen bir banliyöde geçiyor. Karantinaya alınacağı söylenen yerde insanlar, gittikçe büyüyen korkunç örümceklerle yaşamlarını sürdürmek zorunda.
Filmin hikayesi

Hikaye, 30 yaşına girmek üzere olan ve hiç bu kadar yalnız kalmamış olan Kaleb’in etrafında dönüyor. Bir miras meselesi yüzünden kız kardeşiyle kavga ediyor ve en yakın arkadaşıyla bağlarını koparıyor. Egzotik hayvanları seven Kaleb, bir gün zehirli bir örümcekle eve geliyor ve kazara örümceği serbest bırakıyor.
Netflix’te yayınlanabilir

Film, Paris’te çekiliyor, 3 Mart’ta çekimlerin tamamlanması planlanıyor. Tandem, filmin dağıtıcılığını yapacak şirket. France Télévisions da filmi satın alan şirket. Film, Netflix platformunda yayınlanabilir. WTFilms’in kurucu ortağı Stephanides, Vermin’in korkutucu, etkileyici görseller ve iddialı sahneler içerdiğini söyleyerek “Bir süredir gerçek bir örümcek filmi yok. Vermin hayal kırıklığına uğratmayacak” dedi.

Kaynak: https://variety.com/2023/film/global/vermin-horror-movie-spiders-charades-wtfilms-1235523651/ 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir