1. Anasayfa
 2. Android

Gelen kutusu türleri Android için artık Gmail uygulamasında destekleniyor

Gelen kutusu türleri Android için artık Gmail uygulamasında destekleniyor
0

Gelen kutusu türleri artık Android için Gmail uygulamasında destekleniyor.
Gmail, web ve iOS kullanıcılarına , okunmamış ilk, önemli ilk, yıldızlı ilk ve öncelikli gelen kutusu dahil olmak üzere gelen kutularını sıralamak için çeşitli seçenekler sunmayı kolaylaştırır.

Birçoğumuz telefonlarımızı e-postayla kullandığımız için, artık aynı kullanım seçeneklerini Android için Gmail uygulamasında da görebiliriz.

 iOS nedir? Adnan Güney

iOSApple Inc. tarafından sadece kendi donanımı için oluşturulmuş ve geliştirilmiş bir mobil işletim sistemi’dir. Şu anda iPhoneiPad ve iPod Touch dahil olmak üzere şirketin mobil cihazlarının çoğuna güç sağlayan işletim sistemidir. “Vikipedi”
Bu nedenle, kullanıcılar aynı özelliklerin neden bir platformda değil de başka bir platformda bulunduğuna dair kafa yorabilirler. Neyse ki bu karışıklığa Google, bugün  müdehale ederek Gmail Android uygulamasının alternatif gelen kutusu düzenlerinin desteklenmesini duyurdu.

Google Gmail kutusunun “Inbox” Mevcut beş adet gelen kutusu düzeni sağda görülüyor

Bu değişiklikle ilgili güzel şeylerden biri, kullanıcının seçtiği yerleşimin tüm platformlarda senkronize edilmesidir. Bu nedenle, Android uygulamasında “İlk okunmamış” düzeni seçtikleri takdirde, web arayüzü (ve iOS uygulaması) da aynı düzeni gösterir. veya tam tersi Şu an itibariyle, güncellemenin tümüyle henüz geçerli olmadığı için; mevcut tek seçenek ‘Varsayılan Gelenler‘ ve ‘Öncelikli E-postalar‘ olarakta görebilirsiniz. Ancak! değişimin kısa süre içinde gerçekleşmesi bekleniyor.
Kaynak:  G Suite Güncellemeleri Blog

İlgili Makale →Takipte kalarak bir sonraki makaleyi’de “Google Gmail gelen kutusu düzenini değiştirme okuma şansına sahip olabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.