Game Of Thrones: 1-7 Sezon Dizi Filmi  Netflix’te Yokmu? Nasıl Ücretsiz Online İzleyeceksiniz
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Game Of Thrones: 1-7 Sezon Dizi Filmi Netflix’te Yokmu? Nasıl Ücretsiz Online İzleyeceksiniz

0

Game of Thrones , George RR Martin’in en çok satan kitap serisinin bir uyarlaması olan “Ateş ve Buzun Şarkısı” adlı bir fantezi televizyon dizisidir . 

 
İlk iki sezon, ilk roman Thrones A oyununa ve ikinci romanın bölümleri olan A Clash Of Kings’e dayanmaktadır . 2011’deki kuruluşundan bu yana, bu Amerikan şovu şimdiye kadar toplam yedi mevsim ve altmış yedi bölümle yedi yıl boyunca yayıldı. Şovun son sezonu 2019 yılında yayınlandı. Şovda Peter Dinklage , Lena Headey, Emilia Clarke , Kit Harington, Sophie Turner ve Maisie Williams gibi mükemmel bir oyuncu kadrosu var .

Thrones Oyun Mevsim 1-7 Konusu

Thrones Oyunu, yedi krallık üzerinde tam kontrol için savaşı, Demir Taht’ın haklı iddiasını ve insan ve insan üstü savaşı – insanüstü güce sahip olan ölümsüzlerin ordusudur. Bu gösterinin coğrafi ortamı öncelikle Westeros ve Essos’un kurgusal kıtalarında. Bu epik fantezikomedi serpilmiş bir romantizmmacera karışımı ve sonsuz bir bükülme arzı sunuyor.

Birinci sezonda, ana üyeleri ensest ikizler olan Jamie ve Cersei; küçük erkek kardeşleri, imp – Tyrion ve ellerinden aldıkları baba Tywin. Ned Stark’in oluşturduğu Stark hanesi de var; eşi Catelyn ve çocukları – Robb, Sansa, Arya, Bran ve Rickon, ayrıca Ned’in piç çocuğu Jon Snow. Ayrıca kendisini Demir Taht‘ın meşru varisi olarak gören Daenerys Targaryen ile tanışıyoruz.

Lannisters, ilk sezonda olduğu gibi, King’s Landing’in iktidar koltuğuyla yedi krallığın kontrolünü elinde tutuyor,

 
Starks Winterfell’de yaşıyor ve kuzeyin Başçısı Ned Stark ile kuzeyde kontrolü kontrol ediyor. Daenerys Targaryen, bir ordunun haklı varisi olduğuna inandığı Demir Taht’ı geri almasını isteyen kardeşi tarafından Khal Drogo’ya evlenirken teklif edilir. Sezon, King Landing’deki kral Robert Baratheon’un ölümü, Ned Stark’ın ölümü, Khal Drogo’nun ölümü, ejderhaların annesi olarak Daenerys Targaryen’in doğuşu ve Beyaz Yürüyüşçüler yürüyüşünün ‘Kış geleceğini belirten’ sona eriyor. ‘.
 

Taht Karakterleri: Resim Kaynağı

İkinci ve üçüncü sezonlar, ilk sezonda başlayan eylemlerde bazıları görünüyor, Daenerys Targaryen güçleniyor, ejderhaları büyüyor ve güçleniyor ve ordusu da özellikle Astapori Masters’ı fethetmek ve kontrolünü ele geçirmekle konu heyacanı artıyor. Stark ailesi krallıklara dağılmış; Robb – kuzeyin kontrolünü alan ve babasının hukuka aykırı ölümünün intikamını almak için onları Lannister ordusuna karşı bir savaşta yönlendiren ilk Stark oğlu. Lannisters hâlâ kontrol altında ve Cersei’nin ilk oğlu Joffrey, Demir Taht’ta oturuyor. Bu sezonlarda, Night Watch’ın adamları, Beyaz Yürüyüşe karşı mücadelelerinde yardımcı olacak ejderha camı bulurlar. Jamie Lannister tarafından ilk sezonda çıkarılan Stark çocuğu Bran, duvarın kuzeyine doğru ilerledikçe güçlenen yeni güçlerini öğreniyor. Lady Catelyn, kızlarının King Landing’deki güvenliğini güvence altına almak umuduyla, savaş esiri olarak kabul edilen Jamie’yi özgür bırakarak, Arya’nın kaçmasından ve Sansa’nın Lannister ailesinde evlenmesini sağlamak için serbest bıraktı. Üçüncü sezon, Lady Catelyn ve oğlu Robb’ın ölümü ile bitiyor. Sezon aynı zamanda Ramsey Snow’un Winterfell ve Kuzey’deki Theon Greyjoy’u yakalamasıyla da bitiyor. Stannis Baratheon ve ordusu, ilk nöbetçi, kalede yürüyor.

Hikaye dört ve beşinci sezonlarda yeni karakterlerin tanıtılmasıyla birlikte ilerliyor.

Bu mevsimdeki eylemler, Westeros’tan farklı bir kıta olan King Landing, Winterfell, Dorne, The Wall, Duvarın Ötesinde ve Essos’ta gerçekleşiyor. Daenerys, korumalarından biriyle ilişkiye girdi, baş danışmanı sürgün edildi ve bir çiftçinin çocuğunu öldürdükten sonra ejderhalarından ikisini kilitledi. Ayrıca, yakaladığı krallıklarda düzeni korumak için mücadele ediyor ve beşinci sezonun sonunda başka bir Khalaser tarafından ele geçirildi. Lanyalılar, ataları Tywin’in kontrolünde her zamankinden daha güçlü. Joffrey, zehirli bir saldırıdan şiddetli bir şekilde öldü ve dayısı ve eski El Kralı Tyrion, Cersei tarafından öldürüldüğü için suçlandı. Lannisters için dördüncü sezon Tywin’in oğlu Tyrion tarafından öldürülmesiyle sona erer.

Night Watch’ın şu anki lideri olan Jon Snow, Beyaz Yürüyüşçülerle ilk savaşını yaptı ve Beyaz Yürüyüşçüler onları çok sayıda öldürdüğü ve büyüyen ordusuna eklediği için dışlanmış Vahşilere yardım etmek için gücünü kullanmaya karar verdi. ölmemiş. Bu eylem, Night Watch’ın adamlarından güçlü bir muhalefet çıkarır ve Jon Snow’a karşı bir isyana yol açar.

Ramsey’nin sapkın yolları, psikolojik ve fiziksel olarak işkence gördüğü için ortaya çıkar. Bunun yollarından biri Sansa’ya tecavüz etmektir. Bolton ordusu tarafından evinin ele geçirildiğini bulmak için eve dönen Sansa, Ramsey ile evlenmek zorunda kalıyor.

Lannisters da dahil olmak üzere King’s Landing’deki seçkinler ve telif hakları için hileli ve huzursuzluğu bir problem teşkil eden High Sparrow ile tanışıyoruz. Bran Stark, Üç Gözlü Kuzgun ile tanışır ve güçlerini geliştirmek için eğitimine başlar.

Altıncı sezonda, Jon Snow, The Red Prophetess tarafından hayata döndürülür, Ramsey’yi yener ve Winterfell’i geri alır. Yedi sezonunda Daenerys’le tanışır ve onu Beyaz Yürüyüşe karşı mücadeleye katılmaya ikna eder, Daenerys çoktan kendisini kaçıran Khalaser’ı yenmişti ve Dothraki’yi denizleri geçip, prensiplerine ve kültürlerine aykırı bir eylem yaptı. sayısız özellik ve onun eşsiz gücü ona bağlılık sözü veriyor.

 

Taht Oyuncuları: Görüntü Kaynağı


Düşmanlarının çoğunu, Yüksek Serçe dahil bir bombalamada öldüren Cersei, şimdi Kral’ın İnişinde kural koydu ve Beyaz Yürüyüşe karşı savaşta yardımcı olmak için asker göndermeyi reddetti, Jamie, erkek kardeşi, isteklerine karşı çıkıyor ve katılıyor Targaryen kızı ve kuzeydeki kralın güçleri, Jon Snow. 7. Sezon, White Walkers’ın duvara yaklaşması ve onu ejderha ateşi ile imha etmesiyle sona erer. Sonunda, Kış burada.

Sekizinci ve son sezon, bir yıldan fazla süren çekimden sonra 2019‘da havalanacak.

Şov Emmy izleyicilerini bir araya getirip ödüller almaya devam ediyor, 2012’den bu yana en yüksek miktarda yasadışı indirme yapıyor ve altı yıldır bu pozisyonda çalışıyor.


Taht Mevsiminde Oyun 1-7 Netflix’te Mi? İşte Nasıl Ücretsiz Online İzlersiniz?

 Gösteriyle ilgili Sıkça Sorulan Sorulardan biri, Netflix’te yayın için uygun olup olmadığı; ne yazık ki hayır. 

Netflix’te eski mevsimler bile mevcut değil. HBO, Game of Thrones için üretim haklarına sahiptir ve bu iki şirket arasında yaşanan zorlu rekabetin bir sonucu olarak, gösteriyi yalnızca HBO’nun akış platformunda izleyebileceğiniz anlamına gelir. Merak ediyorsanız, evet, yedi mevsim de şu anda akış için uygun durumda. Tek yapmanız gereken bir HBO hesabı oluşturmak, izlemek ve istediğiniz kadar yayınlamak istediğiniz Game of Thrones sezonunu aramak.

 

HBO’da Game of Thrones’u görmek için iki seçenek var ve bunlar HBO Go ve HBO Now. HBO Go, önceden ödenmiş olan kablo planınızla birlikte verilen ücretsiz bir akış platformudur. HBO kablo paketinizin bir parçası olduğu sürece, dizüstü bilgisayarlar ve iPad’ler dahil mobil cihazlarınızdan tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken HBO Go uygulamasını indirmek veya HBO web sitesini ziyaret etmek. Web sitesine girdikten sonra, kablo paketi ayrıntılarınızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve görmek istediğiniz bölümlere sınırsız erişime sahipsiniz.

HBO Now’ı kullanmak, bu Netflix hesabınız gibi çalışır, bunun için 14,99 ABD doları tutarında bir abonelik ücreti ödemeniz gerekir.

 

AncakHBO Go gibi, uygulamayı indirmeniz veya web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Bu, kablo kullanmayan kişiler için mükemmel şekilde çalışır, uygulamanıza sahip olduğunuz sürece, mobil cihazlarınızdan herhangi birinde HBO Now’a erişebilirsiniz. HBO Now ile, bir aylık ücretsiz deneme süresine sahip olursunuz ve eski ve en yeni Game of Thrones bölümlerini ücretsiz olarak yakalamanızı sağlar.

Bir Amazon Prime hesabınız varsa, ancak bir HBO hesabınız yoksa, HBO kanallarını Amazon hesabınızdan 15 ABD Doları ödeyebilir ve istediğiniz kadar bölüm izleyebilirsiniz.

Kaynak: https://heightline.com/is-game-of-thrones-seasons-1-7-on-netflix-heres-how-to-watch-it-free-online/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap