Galaxy J7 Pro için yeni güncelleme yayınlandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Galaxy J7 Pro için yeni güncelleme yayınlandı!

+ - 0

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında kullanıcılar ile buluşturulan ve ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşan, orta seviye akıllı telefonlardan Galaxy J7 2017 veya diğer adıyla Galaxy J7 Pro için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediliyor.

Geçtiğimiz ay Android Oreo güncellemesini almaya başlayan cihaz için, Oreo sonrasında yeni bir güncelleme yayınlandı. Ancak, Oreo henüz Türkiye’de bulunan cihazlara ulaşmadığı için bu güncelleme cihazlarda görülmeyecektir.

Yeni yayınlanan 184,10 MB boyutundaki güncelleştirme ile J7 Pro’nun yazılım sürüm numarası J730FXXU3BRJ1 oluyor. İspanya için yayınlanan Oreo’nun yüklü olduğu cihazımıza gelen bu güncelleme, Ağustos güvenlik yamalarını içeriyor.

Kararlılığı ve performansı artıran iyileştirmelerin yanı sıra hata düzeltmeleri, paylaşılan güncelleme notları arasında yer alıyor. Ancak, birçok güncelleştirme ile benzer şekilde sunulan bu yenilik / değişikliklerin detayları açıklanmıyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/galaxy-j7-pro-oreo-sonrasinda-yeni-guncelleme/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap