Firefox 61 ile gelen yenilikler
  1. Ana Sayfa

Firefox 61 ile gelen yenilikler

0

Firefox 61 sürümü ile birbirinden güzel özellikler kullanıma sunuldu. Firefox 61 ile sekmeler artık daha hızlı yüklenecek ve kullanıcılara daha hızlı bir deneyim sunulacak. İşte yeni Firefox sürümü ile gelen yenilikler!

İnternet tarayıcıları savaşında güvenliği ve gizliliği ile ön plana çıkan Firefox, bugün yeni bir sürümü ile karşımıza çıktı. Firefox 61 sürümü ile gelen yenilikler; hem internet deneyimini geliştirmek hem de daha hızlı bir deneyim sunmak için geliştirilmiş.

Firefox 61 ile gelen yenilikler arasında en dikkat çekeni ise ısınan sekmeler özelliği. Bu özellik ile sekmeler arasında geçiş yaparken yanıt süresi kısalıyor. Sekmeleri önceden yükleyen Firefox, bu sayede daha hızlı bir internet deneyimi sunuyor.

Arama Motorları Ekleme: Kullanıcılar artık daha hızlı ve daha modern arama işlevlerini etkinleştirerek Firefox’taki arama çubuğuna özel arama motorları ekleyebilecek.

Sekme Isınıyor: Sekmeler arasında geçiş yaparken yanıt süreleri artık daha hızlı hale geldi. Firefox, mouse ile sekmelerin üzerine geldiğinizde, sekmeleri önceden yüklüyor.

Tutulan Görüntü Listeleri: Tutulan ekran listeleri sayesinde sık ziyaret ettiğiniz sayfalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Erişilebilirlik Araçları: İçerik oluşturucuları ve geliştiriciler artık erişilebilirlik araçları ile daha kolay site düzenleyebilecek.

WebExtension Sekme Yönetimi: Bu özellik ile açık olan sekmeleri gizleyerek hem RAM’den yer açabiliyor hem de tarayıcıda oluşacak karmaşıklığı engelleyebiliyorsunuz.
Sonuç: Hangi tarayıcıyı kullanmalıyım? Bu sorunun tek cevabı var! Hızlı stabil, kararlı, karmaşık olmayan Google Chrome Tarayıcı derim…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap