1. Ana Sayfa
  2. Genel

Fiat Otomotiv 500X’te Büyük Fırsat!

Fiat Otomotiv 500X’te Büyük Fırsat!
+ - 0

Fiat 500X’i şimdi al, Ocak 2018’de ödemeye başla. 39.900 TL peşin, ayda 1.691 TL taksitle. Üstelik geri alım garantisiyle. Fiat Otomotiv 500X’te Büyük Fırsat! Yeni otomotiv almak isteyenler için bu büyük fırsatı kaçırmayın.

Fiat 500X Geri Alım Garantisi:

Fiat Otomotiv, 0 km 500X model araç alan müşterilerine, aracın satın alındığı tarihten en az 1 yıl-en çok 3 yıl sonra ve yeni bir 0 km Fiat marka otomobil alması kayıt ve şartıyla fatura bedelinin %15’i oranında indirim yaparak geri satın almayı garanti ediyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerilerin, sözleşme süresi içinde aracın tüm bakım ve onarımlarını yetkili Fiat servislerinde yaptırması gerekmektedir. Geri alım aşamasında yapılacak ekspertiz sonucunda yıllık 15.000 km’nin aşılması ve araçta herhangi bir hasar veya hasar sonucu onarım kaydı olması durumunda ekspertiz değerlendirmesine bağlı olarak belirlenen değer kaybı taahhüt edilen geri alım bedelinden düşülür. Müşterilerilerin, aracı yetkili satıcıya geri sattığı tarihte 0 km Fiat marka bir otomobili satın almayı kabul, beyan ve taahhüt eder. Geri Alım Kampanyası katılan bayilerde geçerlidir.

Kampanya, 2017 model 500X araçlarda 4-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.

Ocak 2018 Fiat  500X Ödeme başlangıç fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Fiat Otomotiv ile ilgili geniş bilgiyi, Fiat Türkiye resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap