Fear the Walking Dead’in 5. Sezonunun İlk Birkaç Dakikası Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Fear the Walking Dead’in 5. Sezonunun İlk Birkaç Dakikası Yayınlandı

0

The Walking Dead‘in devamı niteliğindeki dizi “Fear the Walking Dead“in 5. sezonundan görüntüler yayımlanmaya başladı.
AMC’nin sevilen dizisi Fear the Walking Dead’in yeni sezonu bugün itibariyle seyirciyle buluşacak. Ancak eğer diziyi izlemek için sabırsızlanıyorsanız AMC’nin YouTube kanalında yayınladığı ilk birkaç dakika ile heyecanınızı dindirebilirsiniz.

Yeni sezonda, önceki sezonlardan da bildiğimiz ekip zorlu bir görevle karşı karşıya. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ana görevleriyken aynı zamanda hayatta kalanları de güvende tutmaya uğraşacaklar.

Dave Erickson ve Robert Kirkman’ın fikrini ortaya atıp oluşturduğu dizi Fear the Walking Dead, ilk kez seyirciyle 2015 yılında buluştu. Oyuncu kadrosunda Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Maggie Grace ve Jenna Elfman gibi isimlerin yer aldığı dizinin 5. sezonu 16 bölüm olarak planlanmış.
AMC‘nin yayımladığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://io9.gizmodo.com/watch-the-opening-few-minutes-of-the-fifth-season-premi-1835175936

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap