1. Ana Sayfa
  2. Genel

Fantastik Canavarlar 3’ten Yeni Fragman ve Poster Paylaşıldı

Fantastik Canavarlar 3’ten Yeni Fragman ve Poster Paylaşıldı
0

‘Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’ Filminden Yeni Fragman ve Poster Yayımlandı

Merakla beklenen ‘Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’ filminden yeni fragman paylaşıldı. Fragmana ek olarak filmden bir de yeni poster yayımlandı.

Dünyanın en sevilen edebiyat ve film serilerinden olan Harry Potter evreninde geçen; ancak ilk 8 filmlik serideki olaylardan yıllar öncesini anlatan Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filmi ‘Fantastik Canavalarlar: Dumbledore’un Sırları’ filminden ilk fragman geçtiğimiz aylarda gelmiş, serinin heyecanlı hayranları film için gün saymaya başlamıştı. 

Bugün ise filmden yeni bir fragman yayımlandı. Serinin ilk iki filminde hikayenin kötüsü Grindelwald olarak izlediğimiz Johnny Depp’in yerine sevilen oyuncu Mads Mikkelsen’i seyredeceğimiz Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’nın ikinci fragmanı, hayranların filmden beklentisini iyice artırdı. 

Posterler bir tweet ile paylaşıldı

‘Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları’ ikinci fragman

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, 15 Nisan 2022‘de sinemalarda olacak.

Kaynak:https://twitter.com/FantasticBeasts/status/1498312039109775361.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap