Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları’ndan Yeni Haberler Var
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları’ndan Yeni Haberler Var

0

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları’nda Dumbledore ve filmin kötüsü Grindelwald’ın aynı sahnede yer almayacakları açıklandı.

Harry Potter hayranlarının büyük bir heyecanla bekledikleri ancak ilk film ile beklentileri karşılayamayan Fantastik Canavarlar, Kasım ayında yeni filmiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Yapımın yayınlanan fragmanları, ilk filmin aksine bu kez beklentilerin karşılanacağına işaret ediyor. En azından Hogwarts, Dumbledore ve Harry Potter evrenine dair pek çok detay bu filmde görülebilecek fakat yine de kimi hayranlar için üzücü bazı haberler de var.

Harry Potter serisinin yazarı J.K: Rowling, serinin son kitabı da yayınlandıktan sonra bir açıklama yaparak Dumbledore’un aslında eşcinsel bir karakter olduğunu açıklamıştı ve sonrasında LGBT bireylerin arkasında olduğunu söylemişti. Her ne kadar ‘Eğer öyleyse bu durum neden son kitabın çıkmasından sonra açıklandı’ sorusu akıllara gelse de artık herkes Dumbledore’un eşcinsel olduğunu ve geçmişte Grindelwald’la bir aşk yaşadıklarını biliyor.

Hal böyle olunca ve Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald’ın Suçları filminde bu iki karakteri de göreceğimiz de açıklanınca herkes bu ikiliyi ekranda bir arada görmeyi ummuştu ancak gelen haberlere göre bu ne yazık ki olmayacak. Dumbledore’a hayat verecek olan Jude Law, Grindelwald’ı canlandıran Johnny Depp ile hiçbir ortak sahneleri olmadığını söyleyerek bu durumu açıklamış oldu ve filmin yönetmeni de ‘Dumbledore’un cinsel yöneliminin filmlerde ‘açık bir şekilde’ gösterilmeyeceğini söyleyerek bir nevi bu açıklamaları desteklemiş oldu.

Film ekibinin neden böyle bir karar aldığını anlamak güç olsa da hayranlar diğer filmlerde ikiliyi muhakkak aynı karede göreceklerine inanıyorlar. Fantastik Canavarlar 2: Grindewald’ın Suçları 16 Kasım’da vizyona girecek ve gişede büyük başarı yakalaması bekleniyor.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları Türkçe Altyazılı Fragman

Kaynak:https://mashable.com/2018/07/17/dumbledore-grindlewald-scenes-fantastic-beasts/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap