Facebook’un Kısa Bir Süre Sonra Geri Dönecek Mesajı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Facebook’un Kısa Bir Süre Sonra Geri Dönecek Mesajı

0

Facebook sosyal web sitesine girmek istiyorsunuz ancak giriş yapamıyorsanız bu makaleyi okuyarak panik yapmadan bir süre sonra giriş yapabilirsiniz.
Giriş yapmaya çalıştığımda Facebook’un kısa bir süre sonra geri döneceğini söyleyen bir mesaj alıyorum.

Bu mesajın anlamı:
Bu mesajı görmeniz, genellikle hesabınızın saklandığı veritabanında bir geliştirme yapmakta olduğumuz anlamına gelir. Bu süreç hesabınızı etkilemeyecek olsa da siteye geçici olarak erişemeyeceksiniz.

Site bakımı tüm hesaplarda aynı anda yapmadığımızı aklınızda bulundurun. Arkadaşlarınız siteye erişebilirken sizin hesabınız hala kullanılamıyor olabilirsiniz.

Ne yapmanız lazım: Veri tabanı güncellemesi biraz uzun sürebilir. Acele etmeyin abırla bekleyin. Facebook siteye girmek istediğinizde bir kod göndermek isteyebilir. Ancak veri tabanı güncelleme tamamlanmadan bu kodun işe yarayacağınız sanmıyorum.Sabırla bekleyin…

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap