Facebook uygulamaları nasıl kaldırılır
  1. Ana Sayfa
  2. Eklentiler

Facebook uygulamaları nasıl kaldırılır

0

Facebook Uygulamalarına dikkat edin

Facebook, uygulamalarından rahatsız olduysanız yazımızı okuyun. Facebook’da beğendiğiniz oyunları oynamak veya uygulamaları kullanmak isteyebilirsiniz. Çok da doğal bir konu. Ancak ! Bu uygulamaları kabul ettiğinizde facebook hesaplarınıza izin verdiğinizi unutmayın. Haberiniz olmadan sizin adınıza kabul ettiğiniz o uygulama arkadaşınızın facebook zaman tünelinde bir davet biçiminde görülebilir. İzin vermiş olmanız o uygulama elinizi kolunuzu bağlayabilir. Çaresiz kalabilirsiniz.Ancak ümitsiz bir vaka değil. Şunu unutmayın hesap ayarları sizin kontrolünüzdedir.Bu uygulamayı kaldırmakta sizin elinizdedir.

Başka kimseden umut beklemeyin. Size önerebileceğim tek konu mümkün olduğunca hesabınız ile ilgili izin isteyen hiçbir yapılanmaya girmeyin. Oyun oynamayacakmıyız diye düşünebilirsiniz. Tabiki oynaycaksınız. Oyunu kuralına göre oynadığınız sürece sorun yok. Oyun oynamak için hesap erişiminizi isteyen bir uygulamaya izin vermek.Elinizdeki parayı teslim etmekten daha kötü sonuçlar yaratabilir. Bu yazımı okurken birçok uygulamaya izin verdiğinizi hatırlayacaksınız. Telaş etmenize gerek yok.Yazdıklarımı takip ederek uygulamaları yok edebilirsiniz. Konu hakkında arkadaşlarınızla iletişime girin ve onlarıda uyarın.Bu konuda facebook begen , paylaş, gönder düğmelerinide kullanabilirsiniz.

Uygulamaları nasıl sileriz ;

Sağ üstte Ana Sayfa yazan yeri açın ⇒ Uygulamalara tıklayın ⇒ Sağ tarafda sizi etkileyen uygulamayı bulun ⇒ Yanındaki çarpıya yada düzenleye tıklayın uygulamayı kaldırı seçin.Resimli açıklamada net olarak görülmektedir.
Yapmanız gereken başka bir işlem yok.Hepsi bu kadar basit.

Facebookdan Uygulamayı kaldır

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap