Facebook Fotoğraflarınız Artık Google’da

Facebook kullanıcılarının ihtiyaçlarına önem verip profillerdeki fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde aktarmaya olanak sağlayan bir projeyle gündemde.

Facebook Data Transfer Projesi
 Facebook kullanıcılarının ihtiyaçlarına önem verip profillerdeki fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde aktarmaya olanak sağlayan bir projeyle gündemde.

Facebook’ta profilinizdeki fotoğraflarınızı artık en hızlı şekilde aktarabileceksiniz. Data Transfer Projesi adına sahip bu fotoğraf transfer sisteminde, Facebook profilinizdeki resimlerin hepsini eğer isterseniz Google Fotoğraflar uygulamasına aktarabiliyorsunuz.

Ayrıca bu proje kapsamında Apple, Google, Microsoft, Twitter ve Facebook arasında hızlı ve kolay bir şekilde data transferi yapılabilecek.

Bu data transfer projesi henüz İrlanda‘daki Facebook kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor olsa da 2020’nin başında diğer ülkelerdeki Facebook üyeleri tarafından da kullanılabilecek.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Yeni Google Sitenizdeki Değişiklikleri, yayınlamadan önce, şu anda yayınlanan siteyi, açıklamalı bir yan yana görünümde yayınlanacak olan taslak siteyle karşılaştırabilirsiniz.

Yeni Google Sitede Yayınlamadan önce yapılan son değişiklikleri incele

Hatırlanacağı üzere fotoğraf etiketleme sorunundan arındırılan Google Fotoğraflar, basit video editörü ile de güçlendirilmişti.

Google Fotoğraflar için WhatsApp özelliği geldi