Everest Ultimate Edition v5.50.2127 Türkçe Ücretsiz İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Everest Ultimate Edition v5.50.2127 Türkçe Ücretsiz İndir

0

Everest Ultimate Edition bilgisayar işletim sistemi, donanım, yazılım ve sisteminiz hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alıp, html formatında kaydedebileceğiniz bir yazılımdır. Everest Ultimate Edition yazılımı artık farklı bir isimle “Aida64” anılmakta ve ücretli olarak satışı yapılmaktadır. Everest Ultimate Edition yazılımı, bilgisayarınızın tüm sistemi hakkında bilgi alabilir, bu bilgileri html formatında kaydedebilir, yazıcınızdan çıktısını alabilir veya bilgi ve yardım amaçlı herhangi birine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı, monitör, klavye, fare ve birçok aygıt hakkında oldukça ayrıntılı bilgi sağlayabilirsiniz.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.

Everest Ultimate Edition yazılımı taşınabilen bir program olduğundan USB falsh disk’inize de kopyalayıp istediğiniz bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Aşağıda verilen bağlantıyı indirin. Masa üstüne ve USB falsh disk’inize ayrı ayrı yapıştırın. Proğramı zipten çakarın. Çıkan dosyada bulunan Everest icon’una tıklayarak çalıştırıp bilgisayarınızın tüm özelliklerini öğrenin. Ayrıca bilgisayarınızda Everest icon’una tıklayarak bir kısa yol oluşturup kullanabilirsiniz.  Everest Ultimate Edition yazılımını şimdi İNDİR‘in ve bilgisayar sistem bilgilerinizi incelemeye başlayın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap