ETA’nızı Google Haritalar ile paylaşmanın daha iyi bir yolu
  1. Ana Sayfa

ETA’nızı Google Haritalar ile paylaşmanın daha iyi bir yolu

0

Gitmeniz gereken yere gitmek önemlidir, ancak hedefinize güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşmak herkes için en önemli şeydir. Bugün, Google Haritalar Android’de yolculuk paylaşımını iyileştiriyor ve iOS’a taşıyor. 

 Böylece, ETA’nızı sevdiklerinizle paylaşmayı daha kolay hale getiriyor ve böylece ellerinizi telefonunuzdan ve gözünüzde yoldan uzak tutabiliyorsunuz. İşte nasıl çalışır:

Bir hedefe gitmeye başladıktan sonra, ˄ düğmesine ve ardından “Gezi ilerlemesini paylaş” seçeneğine dokunun. Buradan, canlı konumunuzu, rotanızı ve ETA’yı tüm favori kişilerinizle paylaşabilirsiniz. Bugünün güncellemesi, Facebook Messenger, Line, WhatsApp ve daha fazlası gibi 3. parti uygulamalarında paylaşmanıza da olanak tanıyor; böylece tercih ettiğiniz platformlarda arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Yolculuğunuz bittiğinde, konumunuzu paylaşmayı otomatik olarak durdurursunuz.

Android ve iOS‘ta sürüş, yürüyüş ve bisiklet navigasyonu için geliştirilmiş yolculuk paylaşımı artık mevcut. 

 
Başlamak için Google Haritalar’ı Play Store’dan veya App Store’dangüncellediğinizden emin olun.
 

Kaynak: https://www.blog.google/products/maps/better-way-share-your-eta-google-maps/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap