Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Açıklandı: Yüzlerce Liralık Sims 4 Eklenti Paketleri Ücretsiz Oldu!
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Açıklandı: Yüzlerce Liralık Sims 4 Eklenti Paketleri Ücretsiz Oldu!

0

Her hafta verdiği yeni ücretsiz oyunlarla oyuncuların yüzünü güldüren Epic Games, bu hafta da bomba gibi oyunla geldi.

Epic Games, uzun bir süredir en sevilen oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcı sayısını her geçen gün artıran platform, 700 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Bununla birlikte halihazırda devam eden ücretsiz oyun kampanyası büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Hepimiz oynadığımız oyunlarda keyifli vakit geçirmeyi bekleriz. Bir de bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olduğumuzda ise aldığımız keyif daha da fazla artıyor. Bu sebeple de Epic Games, oyuncular tarafından oldukça fazla seviliyor. Peki bu hafta Epic Games’in ücretsiz olarak verdiği oyunlar hangileri? İndirmenize değer mi? Gelin birlikte bakalım…

Yüzlerce lira değerindeki The Sims 4 eklentileri ücretsiz oldu

Epic Games, bu hafta bir oyundan ziyade The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle isimli bir paketle karşımıza çıktı. Bu paket, toplam değeri 360 TL olan Jungle Adventure Game Pack, Luxury Party Stuff Pack ve Fashion Street Kit eklentilerini içeriyor.

Jungle Adventure paketi tapınak, orman, lanetli kalıntılar gibi eşsiz yabani ortamları keşfetmenizi sağlarken Luxury Party Stuff ise ihtişamlı dekorlarla parti yapmanızı sağlayarak Sim’lerinize hava katıyor. Son olarak Fashion Street Kit ise tarzınızı genişletmenizi sağlıyor. Eklentileri kullanmak için zaten oynaması ücretsiz olan The Sims 4’e sahip olmanız gerektiğini ekleyelim. Eklentiler, 18 Mayıs gününe kadar ücretsiz olacak.

The Sims 4 minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: 3.3 GHz Intel Core i3-3220 (2 çekirdekli, 4 iş parçacıklı), AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz (4 çekirdekli) veya daha iyisi
 • Bellek:  4 GB
 • Ekran Kartı: 128 MB Video RAM: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500 veya daha iyisi
 • Depolama: 26 GB

Önerilen sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5 (4 çekirdekli), AMD Ryzen 5 veya daha iyisi
 • Bellek: 8 GB
 • Ekran Kartı: 1 GB Video RAM, NVIDIA GTX 650, AMD Radeon HD 7750 veya daha iyisi
 • Depolama: 51 GB

Epic Games’in ücretsiz oyunları nasıl alınır?

Epic Games her hafta bizlerle buluşturduğu oyunları almak oldukça kolay. Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp, açılan sayfadaki ‘Yükle’ seçeneğine basın ve oyuna sahip olun. Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini de belirtelim.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap