Elon Musk, Twitter Arayüzünü ve Deneyimini Değiştirecek Yeniliklerin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı
 1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

Elon Musk, Twitter Arayüzünü ve Deneyimini Değiştirecek Yeniliklerin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı

0

 

Elon Musk, ‘Tweet kaydırma’ özelliği de dahil olmak üzere birkaç yeni özelliğin ne zaman Twitter’a geleceğini duyurdu.

Twitter’ın yeni sahibi ve CEO’su ünlü milyarder Elon Musk, bundan 1 hafta kadar önce ‘Tweet kaydırma’ özelliğinin geleceğini duyurmuştu. Bu özellikte kullanıcılar, başlıklar arasında geçiş yapabilecek.

Musk, bu sabah Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte bu özelliğin geleceği tarihi ve diğer birkaç özelliğin ne zaman yayınlanacağını da duyurdu.

Kaydırma özelliği bu hafta geliyor

Musk’ın dediğine göre takip edilenler, öneriler, trendler gibi gönderi başlıkları arasında sağa veya sola kaydırarak geçiş yapma özelliği önümüzdeki haftanın sonlarına doğru yayınlanacak. Musk, bu özelliğin büyük bir arayüz güncellemesinin ilk parçası olduğunu belirtiyor.

Tweetleri kaydetme özelliği ondan sonraki hafta geliyor

Instagram’daki gönderileri kaydederek istediğiniz zaman göz atabilme olanağı da Twitter’a ekleniyor. Tweet’leri artık kaydedebileceksiniz. Bu özellik de kaydırma özelliğinden sonraki hafta uygulamaya eklenecek.

Son olarak daha uzun Tweet atma özelliği, Şubat ayının ilk haftasında gelecek

Musk’ın çok önceden duyurduğu ve Tweet Longer gibi sitelere gerek kalmadan uzun gönderiler paylaşmaya olanak sağlayacak olan uzun tweet atma özelliği de Şubat’ın ilk haftasında kullanıcılar ile buluşacak.

Ünlü milyarder görünüşe göre alışkın olduğumuz Twitter deneyimini baştan aşağı olmasa da büyük bir oranda değiştirip daha elverişli hale getirmeyi planlıyor. Özellikler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir