1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Edge iOS’u herkes deneyebilecek!

Edge iOS’u herkes deneyebilecek!
+ - 0

Edge iOS’u artık herkes deneyebilecek!

Edge iOS’u artık herkes deneyebilecek!
Microsoft’un duyurusu ile iOS için Edge tarayıcısını artık herkesin deneyebileceğini açıkladı.

Microsoft,birkaç gün önce Windows 10’un tarayıcısı Microsoft Edge’i Android ve iOS’a getireceğini duyurduğunda Edge iOS kullanımı bazı iPhone sahipleri için açılmıştı. Firmanın son açıklamasında , herkesin Edge iOS ön izlemesi için başvurabileceğini duyurmuş.

iOS kullanıcıları ad ve sayadları ve Apple ID’leri ile Edge tarayıcısı Beta programına başvurularını yapabilmekteler. Başvuruların ardından Apple 24 saat içerisinde programla ilgili yönlendirmeleri içeren bir e-posta gönderiyor.

Microsoft yöneticisi Joe Belfiore,Twitter duyurusu ile Edge’in iOS için genel beta erişilebilirliğini doğrulamış ve kullanıcılardan duyuruyu yaygınlaştırmalarını istemiş.

iOS üzerinde tarayıcı, Favoriler, Okuma Listesi ile Okuma Görünümü gibi Windows 10 PC’dekilere benzeyen özellikler sunmakta..

Android ve iOS için Edge başlangıçta sadece ABD İngilizcesi dili ile sunulacak fakat Microsoft, diğer ülke ve diller için desteği de kısa bir süre içerisinde gelismelerine ekliyeceğini açıklıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum Yap