Drive dosyalarına doğrudan Gmail’den erişim izni verin
 1. Anasayfa
 2. Genel

Drive dosyalarına doğrudan Gmail’den erişim izni verin

0

Google, Gmail‘den ayrılmadan isteğe yanıt vermenize olanak tanıyan dinamik e-postalar göndererek Drive dosyalarına erişim isteklerini yönetmeyi kolaylaştırıyor.

Birisi bir Drive dosyasına erişim istediğinde, erişim isteğini içeren bir e-posta alırsınız. Artık Gmail kullanıcıları, iletiden ayrılmadan bu isteği doğrudan bu e-postadan yönetebilecek. Özellikle, isteği gözden geçirmenize, erişim düzeyini seçmenize (ör. Düzenleme, yorum yapma veya görüntüleme) ve doğrudan e-postadan erişim vermenize olanak tanıyan dinamik bir e-posta alacaksınız.

Önceden, erişim isteğini yönetmek için belgeyi yeni bir sekmede veya uygulamada açmanız gerekiyordu. Dinamik e-posta, bu istekleri yönetmeyi ve dosyalarınıza erişimi kontrol etmeyi daha hızlı ve basit hale getirecek. Web‘de, Android‘de ve iOS‘ta Gmail kullanıcıları için çalışacaktır.

Erişim isteği e-postaları için ‘gönderen‘ adresinin bu başlatma ile değiştiğini unutmayın. Artık drive-shares-dm-noreply@google.com adresinden gelecekler.

 

Yöneticiler: Kullanıcılarınız için dinamik e-posta mevcutsa, bu özellik varsayılan olarak AÇIK olacaktır. Dinamik e-posta ve kullanıcılarınız için nasıl açılıp kapatılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi kullanın.

Son kullanıcılar: Bu özellik, dinamik e-posta açık olan kullanıcılar için varsayılan olarak AÇIK olacaktır. Hesabınız için dinamik e-postayı nasıl açıp kapatacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezini kullanın.
 
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir