Dota2 The International 2016 Turnuvası Yarın Başlıyor
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Dota2 The International 2016 Turnuvası Yarın Başlıyor

0

Nihayet beklenen gün geldi, Dota’nın her yıl düzenlenen uluslararası şampiyonluk turnuvası bu yıl yine daha yüksek bir ödül havuzuyla Seattle’de gerçekleşecek.
2-13 Ağustos tarihleri arası gerçekleşecek olan turnuvaya 6’sı direkt olarak, 12’si elemeleri geçmiş, 2’si de wild card takımı olmak üzere toplam 20 takım katılacak. 2 Ağustosta wild card takımları için maçlar yapılacak, 3 Ağustosta ise group stage maçları yapılacak. Main event ise 8-13 Ağustos tarihleri arasında olacak. Bu takımlardan OG, Team Liquid, Newbee, LGD, MVP Phoenix ve Na’Vi takımları zaten son turnuvalarda başarı elde ettikleri için elemelere girmeden turnuvaya katılma hakkı kazanmışlardı. OG’yi zaten son turnuvalardan biliyoruz, hiçbir şekilde kaybetmeden sürekli win alıp kazandığı turnuvalar ve değiştirdikleri meta sayesinde bu yılın favori takımı oldu.
2015 turnuvası baya güzel geçmişti ortam, ışıklandırmalar, djler, pickler, Dendi’nin pudge maskesiyle all-star maçında Puppey’in yanına gelmesi ve maçlardaki büyük comebacklar…
Peki bu turnuvada? 2015 turnuvasındaki takımlardan sadece birkaçının geleceği bu turnuvada eğer major turnuvalarına ekledikleri yayın yeniliklerini ekleyebilirlerse çok eğlenceli geçeceğe benziyor ayrıca zaten bu yıl çok farklı bir meta olduğundan pickler bizi baya eğlendirecek. Twitchi takip etmeyi unutmayın, Türk sunuculardan da sunacak kişiler olacak.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Merhaba! Gerçek bir teknoloji bağımlısıyım 3D ve 2D tasarım uzmanıyım. Blender, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator tarzı programlarda bilgi sahibiyim ve programlar hakkında paylaşımlar yapmaktayım.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir