1. Ana Sayfa
  2. Genel

Dota2 Pitlord Sonunda Geldi!

Dota2 Pitlord Sonunda Geldi!
+ - 0

Önceden zaten Dota‘ya 2 yeni hero geleceğinin duyurusunu yapmıştık. Pitlord ve Monkey King, Valve Pitlord için kesin zaman olarak 23 Ağustos’u söylemişti, Monkey King için de sonbahara doğru olacağını söylemişlerdi. Dota oyuncularının heyecanla beklediği Pitlord güncellemesi bugün geldi.

Kısaca takım halinde teleport edebilme ultisi olan, 1. ve 2. skilli alan hasarlı olup, 3. skilli ise pasif damage azaltan carrylerin baş belası Pitlordun bu metada nasıl bir etki yaratacağını göreceğiz. Bazı oyuncular gelmesini beklerken bazıları keşke gelmese diyorlar, gelmesini bekleyenler Dota1 zamanından alışkın olduklarından oynayabiliceklerini söyleyip sürekli spamlayabileceklerini söylüyorlar fakat keşke gelmesin diyenler ise yine Dota1’den heronun mantığını bilip fakat Dota2’ye direk başlayanların heroyu hiç öğrenmeden spamlayıp ranked maçlarda boşu boşuna yenilmelerine sebep olacağından çok korkuyorlar..

Kısaca Pitlord’umuzu tanıdık peki skil’leri, görünümü, base hp/mana ve damagesi nasıl onları buradaki videodan izleyerek hızlıca öğrenebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Merhaba! Gerçek bir teknoloji bağımlısıyım 3D ve 2D tasarım uzmanıyım. Blender, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator tarzı programlarda bilgi sahibiyim ve programlar hakkında paylaşımlar yapmaktayım.

Yorum Yap