Disney+’ın yeni Marvel dizisi Hawkeye’dan yeni bir fragman geldi

Marvel’ın Disney Plus’ta yayınlanacak olan yeni dizisi Hawkeye’dan yeni bir fragman paylaşıldı. Dizi, 24 Kasım’da ilk iki bölümü ile başlayacak.

Marvel‘ın Disney Plus’ta yayınlanacak olan yeni dizisi Hawkeye‘dan yeni bir fragman paylaşıldı. Dizi, 24 Kasım’da ilk iki bölümü ile başlayacak.

Marvel için hazırlanan sinematik evren bildiğiniz gibi Disney+’ta yayınlanacak olan diziler ile biraz daha genişleyecek. Bu dizilerden biri olan Hawkeye’ın yeni fragmanı da geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Hawkeye ve Kate Bishop karakterlerine odaklanacan olan Hawkeye isimli dizi 24 Kasım‘da ilk iki bölümü ile başlayacak. Geriye kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin başrolünde Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld bulunuyor. Ayrıca Marvel Sinematik Evreni’nin yeni Black Widow‘u konumundaki Florence Pugh da bu dizide bulunacak.

Daha önce çıkan görseller ve fragmandan anladığımız kadarıyla dizi çizgi roman dünyasının en önemli serilerinden biri olan Hawkeye – My Life as a Weapon isimli seriden uyarlanacak. Eğer çizgi romandaki kalite yakalanırsa bizleri müthiş bir dizi bekliyor diyebiliriz.

Hawkeye Fragman

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Windows 10 KB5006670 Toplu Güncelleştirmesi Çıktı

TRT’nin Dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, Kıbrıs Zafere Doğru ile Dönüyor