Disney+’ın David Beckham Dizisinden Tanıtım Fragmanı Geldi
  1. Ana Sayfa

Disney+’ın David Beckham Dizisinden Tanıtım Fragmanı Geldi

0

 

 

Disney+’ın David Beckham Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı [Video]

Disney+, David Beckham’la çektiği senaryosuz dizisi “Save Our Squad”ın ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Dizi, Beckham’ın ligin dibindeki bir takımı kurtarma çabasını gösterecek.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim belgeseliyle futbol dünyası yeni bir yapıma kavuşmuşken, bugün Disney+’tan da sevindiren bir paylaşım geldi. Geçtiğimiz haziran ayında Türkiye’ye resmen giriş yapan platform, yeni David Beckham dizisinin ilk tanıtım fragmanını paylaştı.

Save Our Squad” ismiyle çıkış yapacak ve belgesel tadında olacak olan yeni dizi, David Beckham’ın Doğu Londra’ya geri dönüşünü ve U8 – U16’da futbolcu yetiştiren Westward Boys’a mentorluk yapmasını gösterecek. Beckham, ligin dibinde olan takımı kurtarmaya çalışacak.

Save Our Squad tanıtım fragmanı:

David Beckham dizisinin en büyük özelliği ise senaryosuz olacak olması. Göreceğimiz tüm olaylar gerçekten yaşanmış ve belgelenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Disney+’ın David Beckham dizisi Save Our Squad, 9 Kasım’da yayınlanacak.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap