Disney’den Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu
 1. Anasayfa
 2. Genel

Disney’den Yeni Animasyon Filmi Encanto İçin Tanıtım Videosu

0

Disney, önümüzdeki yılın sonlarında beyaz perdede izleyiciyle buluşacak olan yeni animasyon filmi Encanto için tanıtım videosu yayınladı. Kolombiya’da geçen film, büyülü güçlere sahip olan bir aileyi konu ediniyor.

Disney Animation, Oscar ödüllü Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nin yönetmeni Byron Howard ve yardımcı yönetmeni Jared Bush ortaklığında hayata geçirilecek yeni animasyon filmi Encanto için ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Stüdyonun 60. uzun metrajlı filmi olacak Encanto, büyülü bir aileden gelmesine rağmen büyülü güçlerden yoksun olan Kolombiyalı bir kızı konu alıyor. Filmin hikayesi ya da oyuncuları hakkında detaylar bilinmezken Disney, filmin tanıtımı için “Encanto, sizi büyülü bir ailenin büyülü bir evde yaşadığı Kolombiya’ya götürür” ifadelerini kullandı.

 

Disney’yin yeni animasyon filmi Encanto için yayınlanan tanıtım videosu:

2021 yılının sonlarında izleyiciyle buluşması beklenen animasyon filminin yönetmen koltuğunda Bolt, Tangled ve Zootopia’dan tanıdığımız Byron Howard, yine Zootopia ve Penn Zero: Part-Time Hero ile bilinen Jared Bush otururken, The Exorcist ve Sweetbitter gibi dizilerle bilinen Amerikalı oyun yazarı Charise Castro Smith ise yardımcı yönetmenlik görevini üstleniyor.

Senaryosunu Charise Castro Smith ile Jared Bush’un birlikte kaleme aldığı yapım, Lin-Manuel Miranda tarafından yazılan şarkılara sahip. Filmin yapımcılığını ise Clark Spencer, Yvett Merino Flores ile birlikte üstleniyor.

İzleyicileri, büyülü bir ailenin büyülü bir evde yaşadığı Kolombiya’ya götüren film, büyülü güçlere sahip bir aileyi ve ailedeki bu güçlerden mahrum tek kişi olan evin genç kızını konu edinecek. Encanto’nun anlamının “Büyü” olduğu biliniyor.

Yayın takviminde herhangi bir değişiklik olmazsa Encanto, 24 Kasım 2021 tarihinden itibaren beyaz perdede gösterime girecek.

Disney, önümüzdeki yılın sonlarında beyaz perdede izleyiciyle buluşacak olan yeni animasyon filmi Encanto için tanıtım videosu yayınladı. Kolombiya'da geçen film, büyülü güçlere sahip olan bir aileyi konu ediniyor.

kaynak: https://www.firstshowing.net/2020/first-teaser-for-disney-animations-magical-encanto-set-in-colombia/

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir