Disney Plus’da Yayınlanacak Prey’den İlk Fragman Geldi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Disney Plus’da Yayınlanacak Prey’den İlk Fragman Geldi

0

Predator Serisinin Disney Plus’ta Yayınlanacak Filmi Prey’den İlk Fragman Geldi

 

Predator serisinin beşinci filmi olan Prey için Disney Plus resmi sayfasında bir fragman yayınladı. Dan Trachtenberg tarafından yönetilen bilim kurgu aksiyon korku filmi olan Prey 5 Ağustos 2022’de Disney Plus ‘da vizyona girecek.

Predator, Comanche Nation dünyasında geçen bir hikayedir. Serinin beşinci filmi olan Prey’in baş karakteri, yetenekli bir kadın savaşçı olan Naru, kabilesini Dünya’ya inen ilk son derece gelişmiş yırtıcılardan birine karşı korumak için savaşıyor. “Avlanmak için yaşıyor” sloganıyla tanıtılan filmde teknolojik silahlara karşı oklarla savaşan bir Kızılderili kabilesinin savaşı anlatılıyor.

300 yıl önce Comanche Nation dünyasında geçen “Prey”, Naru adlı, çok yetenekli bir kadın savaşçının hikayesidir. Naru, Great Plains’de yaşayan en efsanevi avcılardan bazılarının gölgesinde büyümüştür, bu yüzden tehlike onları tehdit ettiğinde, insanlarını korumak için yola çıkar. Takip ettiği ve sonunda yüzleştiği düşman, teknik olarak oldukça gelişmiş bir cephaneliğe sahip, son derece iyi eğitilmiş bir uzaylı avcısı olarak ortaya çıkıyor. İki düşman arasında kısır ve korkunç bir hesaplaşmaya neden oluyor.

“Prey” fragmanı:

“Prey”in yönetmenliğini Dan Trachtenberg, senaryosunu Patrick Aison, yapımcılığını John Davis ve Jhane Myers üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Amber MidthunderDane DiLiegroStefany Mathias ve Dakota Beavers gibi isimler yer alıyor.

5 Ağustos’ta yayınlanacak olan Prey, Hulu platformunda tamamen Komançi konuşulan bir dil seçeneğine sahip ve aynı zamanda Komançi altyazılı olarak da izlenebilecek. İlk kez uzun metrajlı bir filmin tamamında Komançi dili kullanılarak film tarihe geçmiş oldu.

 

Kaynak: https://www.instagram.com/tv/Ce8yLylIlw5/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir