Dijital Esaret’in Final Fragmanı Yayımlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Dijital Esaret’in Final Fragmanı Yayımlandı

0

Rasim Öztekin’in Ölmeden Önce Çektiği Son Filmi Dijital Esaret’in Final Fragmanı Yayımlandı (İzleyenlere NFT Hediye)

Usta oyuncu Rasim Öztekin’in ölümünden bir yıl sonra vizyona girecek olan Dijital Esaret’in son fragmanı bugün yayımlandı. Film, sinema izleyicilerine farklı bir deneyim sunmayı da hedefliyor.

8 Mart 2021 tarihinde hayata gözlerini yuman Türkiye’nin en ünlü ve başarılı tiyatro oyuncularından Rasim Öztekin, ölümünden bir yıl sonra, çekilen son filmiyle son kez sinemalarda kendisini gösterecek. Usta oyuncunun kadrosunda yer aldığı son film Dijital Esaret’in son fragmanı bugün yayımlandı.

Mandıra Filozofu filminin çekildiği Bodrum Çökertme’de özel olarak hazırlanan platoda çekilen yapım, yönetmen koltuğunda Altın Portakal ödüllü Emre Kavuk’a yer veriyor. Oyuncu kadrosunda Rasim Öztekin’in yanı sıra Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas ve Yasemin Alıç gibi isimlere de yer veren film, gösterimi ve gösterim sonrasındaki deneyim açısındansa tüm filmlerden farklı olacak.

Dijital Esaret fragmanı:

İnternet bağımlısı gençlerin mahkum edildiği cezaevinde yaşadıklarını konu alan film, suç işleyen sosyal medya fenomenlerinin, hackerların, e-alışveriş, oyun ve sanal kumar bağımlılarının maceralarını anlatacak. Filmi izleyenlerdense, filmi izlerken telefonlarını açık tutması istenecek. Bununla birlikte filmin bileti, izleyicilere NFT ürünü olarak geri dönecek.

Dijital Esaret, 11 Mart’ta vizyona girecek.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir