Diablo 4 Açık Betasının Başlangıç Tarihi Belli Oldu: Yeni Sinematik Video da Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Diablo 4 Açık Betasının Başlangıç Tarihi Belli Oldu: Yeni Sinematik Video da Yayınlandı

0

 

Activision Blizzard’ın en popüler ve ikonik oyun serilerinden biri olan Diablo’nun son oyunu Diablo 4, 2023 yılının Haziran ayında piyapiyasaya sürülecek. Piyasaya sürülmesine 3 aydan fazla bir süre süre kalan oyunun açık betasının ne zaman başlayacağı da belli oldu.

Rol yapma oyunlarının atalarından biri olan Diablo serisinin son oyunu Diablo 4, oyuna dair oynanış videosu ve çıkış tarihi gibi birçok şey sızdırılmasından ötürü oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

Oyunun çıkış tarihinin 2023 Haziran olduğunu biliyorduk, ancak oyuncular oyunu oynayabilmek için o kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar zira oyunun açık betasının başlangıç tarihi de belli oldu ve oyuna dair yeni bir sinematik video yayınlandı.

Diablo 4 açık betası, 17 Mart’ta başlıyor

Diablo 4 açık beta duyurusu, oyun için IGN Fanfest’te yayınlanan bu sinematik videoda yapıldı. Bu arada siz oyunu oynarken bu sinematikte sizin oluşturduğunuz karakter, sizin bezediğiniz donanımlarla yer alacak.

Diablo 4 açık betası, oyunun giriş kısmını 1. bölümünün tamamını içerecek. Fractured Peaks adlı ilk bölge, oyuncuların boş zamanlarında keşfedilebilecek. Blizzard, açık beta için 25. seviyeye bir sınır koydu ve ilerlemeniz, tam oyuna aktarılmayacak. Yani baştan başlamanız gerekecek.

Geliştiriciler, Diablo 4 açık betasında performans sorunları, sunucu sorunları veya hatalar olabileceğini belirttiler ve oyunu 6 Haziran’da PC ve konsollar için piyasaya sürmeden önce daha da geliştirmek için bu kısa test aşamasından gelen geri bildirimleri toplayacaklarını söylediler.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap