Dead Space’den oynanış fragmanı yayınlandı: Türkiye fiyatı belli oldu
  1. Ana Sayfa

Dead Space’den oynanış fragmanı yayınlandı: Türkiye fiyatı belli oldu

0

Gelmiş geçmiş en başarılı korku oyunlarından Dead Space, gelecek yıl yenilenmiş versiyonuna kavuşuyor. Yeni nesil ve PC’ye özel çıkış yapacak oyundan yeni bir fragman yayınlandı.

Gelmiş geçmiş en başarılı ve en popüler korku oyunlarından olan Dead Space, remake versiyonu ile yeni nesil oyuncuların dikkatini çekmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl duyurulan ve Motive Studios tarafından geliştirilen oyundan ilk oynanış fragmanı yayınlandı.

Dead Space, Frostbite motoru ile dehşet saçacak

Geliştirilme sürecinde ufak oynanış demoları ve hikâye fragmanları yayınlanan Dead Space’den ilk oynanış fragmanı yayınlandı. Fragmanda görüldüğü üzere Dead Space, muhteşem grafikleri ve korkunç atmosferi ile dikkat çekecek. EA’nin Frostbite oyun motoru ile geliştirilen Dead Space, yeni nesil grafikleri ve yenilenmiş oynanış mekanikleri ile orijinal oyunun hayranları seriye tekrar çekecek.

27 Ocak 2023’te çıkış yapacak oyunun Türkiye fiyatları da belli olmaya başladı. Xbox Series X | S sistemlerinde 1399 TL olarak ön siparişe açılan oyun, Steam üzerinden de 999 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açılmış durumda. Oyunun Playstation 5 fiyatı ise henüz belli değil.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=cTDJNZ9cK1w 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap