Datça’da Ağaçların Altına Yerleştirilmiş Kolay Bir Şekilde Yanabilecek Torpiller Bulundu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Datça’da Ağaçların Altına Yerleştirilmiş Kolay Bir Şekilde Yanabilecek Torpiller Bulundu

0

Datça‘da ortaya çıkan yangın hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Çevrede bulunan sakinlerin bulduğu torpillerin kolayca yanabilecek yapıda olduğu ve yangını devam ettirecek şekilde yerleştirildiği iddia ediliyor. Daha önce yangının sebebi olarak çocukların torpillerle oynaması gösterilmişti.

Türkiye’nin şiddetli yangınlarla mücadelesi sürerken Datça’da ortaya çıkan ve yetkililer tarafından kontrol altına alınan yangın hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Datça’daki sakinlerin paylaştığı videoda, yangını destekleyecek şekilde yerleştirildiği iddia edilen torpiller görülüyor.

Bu torpillerin henüz patlamamış olmaları ve ağaç diplerine yerleştirilmiş olmalarına dair iddialar bulunuyor. Bunun yanında olay hakkında jandarma soruşturma başlatmış ve yangının sebebinin çocukların torpil oyunu olduğunu söylemişti.

Torpiller, yangın silsilesini başlatacak şekilde yerleştirilmiş

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap