Datça’da Ağaçların Altına Yerleştirilmiş Kolay Bir Şekilde Yanabilecek Torpiller Bulundu

Datça‘da ortaya çıkan yangın hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Çevrede bulunan sakinlerin bulduğu torpillerin kolayca yanabilecek yapıda olduğu ve yangını devam ettirecek şekilde yerleştirildiği iddia ediliyor. Daha önce yangının sebebi olarak çocukların torpillerle oynaması gösterilmişti.

Türkiye’nin şiddetli yangınlarla mücadelesi sürerken Datça’da ortaya çıkan ve yetkililer tarafından kontrol altına alınan yangın hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Datça’daki sakinlerin paylaştığı videoda, yangını destekleyecek şekilde yerleştirildiği iddia edilen torpiller görülüyor.

Bu torpillerin henüz patlamamış olmaları ve ağaç diplerine yerleştirilmiş olmalarına dair iddialar bulunuyor. Bunun yanında olay hakkında jandarma soruşturma başlatmış ve yangının sebebinin çocukların torpil oyunu olduğunu söylemişti.

Torpiller, yangın silsilesini başlatacak şekilde yerleştirilmiş

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yangın Termik Santrale Sıçrar ve Santral Yanarsa Ne Olur?

KB4023057: Güncelleştirme Hizmeti bileşenleri Windows 10 güncelleştirmesi hakkında Önemli Bilgiler: Cihazınız destek dışında olursa, artık Microsoft'tan güvenlik güncelleştirmeleri almamaktadır ve güvenlik risklerine ve virüslere karşı daha korumasız olabilir. Bu nedenle, Windows 10'un en son sürümüne güncelleştirmenizi öneririz.

Windows 10, KB4023057 Güncelleştirme Hizmeti bileşenleri Güncellendi