Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Daredevil’in She-Hulk’taki Yeni Görünüşü Ortaya Çıktı

0

Marvel’ın Yeni Dizisi She-Hulk’ta Yer Alacak Daredevil’dan İlk Görüntü Geldi [Video]

She-Hulk dizisinin yayınlanmasına çok az bir süre kalmışken dizinin Twitter hesabı, daha önce Comic-Con etkinliğinde yayınladığı fragmanda görülen Daredevil karakterinin yeni kostümünün yer aldığı bir video paylaştı.

San Diego Comic-Con etkinliğinde Disney, Disney+ platformunda yayınlanacak yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law’ın yeni fragmanını paylaşmıştı ve bu fragmanda Daredevil’ı görmüştük. Dizi her ne kadar sahip olduğu görsel efektlerden dolayı topa tutulsa da Daredevil unsuru hayranları bir hayli heyecanlandırmaya yetmişti.

She-Hulk: Attorney at Law dizisinin çıkışına sadece birkaç hafta kala dizinin resmi Twitter hesabı, dizide yer alacak Daredevil’ın karakterini seyircilere daha net bir şekilde gösteren bir video paylaştı. Karakterin yeni kostümü bu videoda ortaya çıktı.

Sarı kasklı Daredevil: E bu bildiğin Iron-Man?!

Tabii ki ‘bu bildiğin Iron-Man’ demek saçma zira çizgi romanlarda da yer alan bir kostümdü. Bu yeni kostüm de dizide eskiden gördüğümüz Matt Murdock’ın giydiğine bir hayli benziyor; ancak birebir aynı değil. Yeni kostümde en görülebilir fark, Charlie Cox’un canlandırdığı Daredevil’ın sarı kasklı bir kostüme sahip olması.

Sadece kaskta da değil, kostümün geri kalanında, kollar ve bacaklarda da sarı renkleri görebiliyoruz. Daredevil’ın She-Hulk kostümünde daha az kauçuk malzeme kullanılmış, bunun yerine daha çok sert plastik malzeme tercih edilmiş gibi görünüyor.

Siz Daredevil’in She-Hulk: Attorney at Law dizisindeki yeni kostümü hakkına ne düşünüyorsunuz? She-Hulk için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

İşte Daredevil’ın yer aldığı tanıtım videosu

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap